Skip to main content

ANNE&STIIL ILUGAALA 2017

Iga looja kõige suurem rõõm on tunnustus oma tootele. Me tegime seda taas, juba viies aasta järjest pärjati D´DIFFERENCE toode Anne&Stiil Iluauhinnaga! Seekord sai 4D Delicate Smoothing Exfoliator auhinna Eesti toodete kategoorias.

21.11. kuulutati välja Anne & Stiili aasta naine ning selgusid Anne & Stiili ilulemmikud 2017 ehk aasta parimad ilutooted. Veel esitleti galal Elina Borni sensuaalse muusika saatel Tiina Talumehe kollektsiooni “FE MALE”.

Pidu oli väga meeleolukas, selline hea vibe`i ja iluga vürtsitatud. “Seksi ja linna” teemalisel galal kuulutati välja parimad enam kui 266 sel aastal turule jõudnud ilutootest. Valiku tegi põhjaliku testimise järel žürii, kuhu kuulusid Anne & Stiili peatoimetaja Tiina Kruus, Anne & Stiili ilutoimetaja Reet Härmat, kolumnist ja muusik Stig Rästa, laulja Kalle Sepp, muusik Tanja Mihhailova-Saar, Stiil.ee peatoimetaja Merje Merdik, muusik Elina Born, meikar Gerda Miller, TV3 reporter-toimetaja Anna-Maria Makko ja fotograaf Olga Makina.

Anne & Stiili aasta naiseks 2017 kuulutati Kristel Kruustük. “Valisime Kristeli aasta naiseks, et julgustada naisi rohkem tegelema ettevõtluse ja tihti tüüpiliselt meeste erialaks peetava infotehnoloogiaga. Kristel on ere näide, et see valdkond sobib naistele suurepäraselt ja nad võivad selles väga edukad olla. Seda tõestab ka Kristelile tänavu juba antud aasta noore ettevõtja tiitel,” ütles Anne & Stiili peatoimetaja Tiina Kruus.

Kõik võidutooted leiad iluportaalist Stiil.ee: https://stiil.ee/taielik-voitjate-nimekiri-2017-aasta-anne…/

Teised tooted, mis on eelnevatel aastatel Anne&Stiil ilulemmiku tiitli võitnud:
2013 4D Universal Revitalizing Cream
2014 5D Golden Beauty Mask
2015 4D Moisturizing Day Cream
2016 4D Mild Cleansing Gel

Lubame, et pingutame edasi ja püüame teid rõõmustada igal aastal uute, uuenduslike ja toimivate toodetega!

D’DIFFERENCE
Produced by
AS Chemi-Pharm
Harju maakond
Saku vald
Tänassilma küla, 76406
Tänassilma tee 11
Estonia EU
E-mail: [email protected]

0
    Sinu korv
    Sinu korv on tühi
      Arvuta transpordikulud
      Kasuta koodi