Skip to main content

KEVADISED ILUTRENDID 2024

Kevad annab endast juba kenasti märku valguse ning linnulauluga ja suure ootustundega uue ees. Praegusel perioodil vajab ka meie nahk uut ning uuenduslikku, sest palju vajalikest niiskus-ja toitainetest, vitamiinidest ja mineraalidest on ära kasutatud. Peeglist vaatab vastu kahvatu jumega nägu ning käega katsudes võib nägu tunduda kuiv ja kare.

Nüüd on just õige aeg välja tuua nahahoolduse tõhusaimad pärlid – näoseerumid ja näoõlid. Need täiendavad kreemide mõju. Sellel kevadel välja tulnud tooted hiilgavad suurepäraste uuenduslike koostisainetega, mida varem pole nähtud!

Ennekõike tekitab vaimustust valge hundioa ehk lupiini seemnete ekstrakt ning sama taime õli. Lupiinid kasvavad ka siinsamas Eestis ning on suvel oma uhkete õiekroonidega lillevaaside uhkuseks. Sellest ekstraktist tuleb nahka tugevalt pinguldav aine, mis suudab lõtvunud piirkondi turgutada. Vananemisvastane mõju avaldub kõrgkvaliteedilise kollageeni ja elastiini tootmise stimulatsioonis ja meie näeme seda kortsukeste vähenemise ning naha elastsuse suurenemisega. Selle aine tootmisprotsess on patenteeritud ning see fakt ainult tõstab aktiivaine väärtust!

Lupiiniõli annab aga kaitse keskkonna kahjulike mõjude eest ning ka UV radiatsiooni ja sinise lainepikkusega ekraanivalguse eest. Sellel on rakke ja nahastruktuuri kaitsev mõju, mis silmale paistab välja siledamas nahapinnas. Mõlemad aktiivained on D’DIFFERENCE uues näoõlis 5D POWER BACK FACE OIL.

Hüaluroonhapete maailmas on samuti uudiseid! Nüüd aitab veelgi pikaajalisemalt naha niiskussisaldust tõsta ja seda optimaalselt jagada hüaluroonhapetest saadud biopolümeer. See aktiivaine loob naha pinnale silmaga nähtamatu, aga hingava võrgu, mis tagab niiskuse püsimise naha sees. Nahk on sile ja pehme ning suureneb selle elastsus ja vetruvus.

Peptiidid on nahahooldusmaailmas väga hinnatud, eriti just taastavate ning naha tundlikkust ja vananemisilminguid vähendavate omaduste poolest. Peptiidid on sellised molekulid, mis koosnevad üksteise külge ühendatud aminohapetest. Kui ühendusi on palju saame kasutada väljendit polüpeptiidid. Hinnatakse peptiide suure aktiivsuse ja tõhusa mõju poolest. Need on äärmiselt kõrgtehnoloogilised komponendid, mille hind on sageli päris metsik.

Selleks, et peptiide maakeeli lahti seletada, võib neid kirjeldada kui sõnumitoojaid. Just peptiidid „annavad rakkudele ülesandeid“ ja tagavad nende täitmise. Väga põnevad on topeltkapsliga vasepolüpeptiidid. Nende peptiidide äärmiselt tõhus vananemisvastane mõju avaldub spetsiaalses transpordimeetodis, mis võimaldab aktiivaine vabanemise just õige raku pinnale. See on väga suur innovatsioon ja näitab kuidas nahahooldusmaailm pidevalt areneb. Uuendatud D’DIFFERENCE näoseerum 5D ENERGY BACK FACE SERUM näoseerum sisaldab nii hüaluroonhappe biopolümeeri kui ka vasepolüpeptiide.

Lisaks põnevatele aktiivainetele saab täheldada uusi suundi toodete kasutustrendides. Kui paar aastat tagasi tegid ilma Korea 9-15 sammulised ilurutiinid, siis nüüd räägitakse rahulikust hoolitsusprogrammist, kus on 3-4 sammu. Rohkem on uhkem vs vähem on parem. Raske on seisukohta võtta, mis on õigem. Kõige tähtsam on pidev hoolitsus ja järjepidevus.

Olenemata nahatüübist tuleb igal hommikul ja õhtul nahk puhtaks teha, seejärel kasutada näovett, siis olenevalt aastaajast ja naha seisundist seerumit või õli ja kõige peale läheb näokreem. Olemegi saanud kokku absoluutse miinimumi ehk 4 sammu. Lisada saab veel silmakreemi ja paljudel tuleb juurde jumestustoode, suve poole saab oluliseks päikesekaitsetoode.

Väiksem toodete arv sobib kindlasti neile, kelle nahk on õrn ja tundlik. Samuti ei soovita ma palju tooteid neile, kelle nahk eritab liigset rasu ja sellel on vistrikud ning punnikesed. Lisaks väikesele toodete hulgale soovitan ülalmainitud nahamurede puhul jälgida, et tooted ei sisaldaks tugevaid lõhnaaineid ja liiga palju õlisid, taimevõisid ning rasvu.

Veel on põnev trend „skin cycling“ ehk naha toodetega harjutamine. Kõik need kellele meeldivad tugevad aktiivained (retinool ja C-vitamiin, happed ning peptiidid) võivad ajutiselt kogeda naha tundlikkuse suurenemist ja just seetõttu on hea sellised aktiivsed tooted erinevate õhtute peale ära jagada. Üks võimalus oleks nii:
Esimene õhtu – hapetega koorimine
Teine õhtu – A-vitamiini ehk retinooliga tooted

Kolmas ja neljas õhtu – taastumine kasutades niisutavaid ja toitvaid kreeme.

Seejärel rituaali kordamine

Miks nii peaks tegema? Minu meelest on see hea mõte kahel juhul – naha harjutamiseks või siis kui nahk on tundlik.Kuna sageli hakatakse nahahooldustooteid otsima ja kasutama siis kui nahaga tekib mingi mure, suureneb tunne, et nüüd PEAB kasutama kõike ja palju! Mõlge ise kui te ei tohi kommi süüa ja siis tuleb see magusapäev:-) Iiveldus ja kõhuvalu – tõenäoline, energiasööst  ja siis väsimus – see kõik võib juhtuda. Nahaga on sama. Segadus ja reaktsioonid. Sellise olukorra vältimiseks ongi toodete kasutamise jagamine ehk “cycling” hea.

Tundliku ja probleemse naha puhul võib sellest samuti kasu olla, sest miks peaks need, kelle põsed kiiresti punaseks lähevad või kes punnikeste käes vaevlevad loobuma ägedatest toodetest?

Ehk et, kui kahtled või nahahooldusega on halbu kogemusi, siis harjuta nahka enne uue toote rituaali lisamist. Kasuta uut toodet üle päeva või kahe päeva tagant. Kui nahk on aktiivainetega harjunud ja hapete ning retinooli või C-vitamiiniga tuttav, siis võid neid kasutada ka samal ajal. D’DIFFERENCE ®
Produced by
AS Chemi-Pharm
Harju maakond, Saku vald
Tänassilma küla, 76406
Tänassilma tee 11
Estonia EU
VAT EE100310771
E-mail: [email protected]

0
    Sinu korv
    Sinu korv on tühi
      Calculate Shipping
      Apply Coupon