Skip to main content
Laureen Schmidt - Mutsi talu perenaine

Laureen Schmidt – Mutsi talu perenaine (IG konto: mutsi.talu)

„NAHK ON PÄRAST NAGU BEEBIL!”

Minu nr.1 lemmik on näokoorija 4D Delicate Smoothing Exfoliator

See ühtlustab jumet, vähendab rasu, koorib õrnalt ja efektiivselt ning niisutab. Nahk on pärast nagu beebil!

Nr.2 lemmik on näoessents 6D Luminous Glow Face Essence 

Võrreldes AHA happeid sisaldavate toodetega ei tekita see essents kipitust ja sobib ka õrnale ja tundlikule nahale. Näoveed ja näotoonikud on mul sageli jäänud kasutamata, sest ma pole aru saanud, et need midagi head teeks, pealegi on mu näole jäänud kleepuv kiht. Selle tootega on tulemus silmaga märgatav, nahk on palju niisutatum ning ühtlasem. Essents rahustab ka ja tekitab näole puhta ja särava tunde.


Nika Marula - laulja

Getter Raiend – foto-ja videograaf

„TEAN SÜDAMERAHUGA, ET KÕIK MIS MA ENDALE PEALE MÄÄRIN ON TEHTUD SUURE HOOLE JA HUVIGA NING VASTAB VÄGA KÕRGETELE STANDARDITELE”

Mina hakkasin D’DIFFERENCE tooteid kasutama 2 ja pool aastat tagasi, kui mul õnnestus minu suureks rõõmuks brändi ja Carmeniga koostööd teha. Peale seda kinkis Carmen mulle Anti-Redness kreemi, mis võlus mu südame esimese kasutuskorraga. Peale seda pole ma sellest kreemist tagasi pöördunud, vaid lisanud oma kosmeetikakotti uusi D’DIFFERENCE tooteid. Veel on mu südame täielikult võlunud 5D Golden Beauty näomask, mille tegemine on juba iseenesest täielik elamus! 🙃 rääkimata sellest, et nahk särab peale seda.
Mul on õnnestunud käia D’DIFFERENCE tootmishoones ja oma silmaga tutvuda, kuidas kreeme tehakse. Tänu sellele tean südamerahuga, et kõik mis ma endale peale määrin on tehtud suure hoole ja huviga ning vastab väga kõrgetele standarditele.”


Nika Marula - laulja

Pilt : Julia Lebedeva / Meik: Irina Sorokina

Nika Marula – laulja

„hea meigi fiksaator, mis ei tekita nahaärritust”

4D Care&Fix Face Mist on hea meigi fiksaator, mis ei tekita nahaärritust. Mulle koostis ka väga meeldis.


Kéa - laulja

Kéa – laulja

„kujutan ainult ette, kui mõnus on seda udu soojal suvepäeval kaasas kanda ja aeg-ajalt näole pihustada”

Kéa testis 4D Care&Fix Face Mist näoudu Tradehouse ajakirja jaoks:

„Sellest valikust minu lemmiktoode! Lendleb nahale mõnusa uduna ning kandub mõnusalt üle näo. See on meigikinnituse puhul väga oluline. Kasutasin mitu korda päevas, vahepeal näokreemi alla, siis jälle meigi peale. Talvisel perioodil kotis kaasas ei kandnud, kuid kujutan ainult ette, kui mõnus on seda udu soojal suvepäeval kaasas kanda ja aeg-ajalt näole pihustada. Värskendab ka kõige unisematel päevadel.“

 


Rahel - laulja, laulukirjutaja ja näitleja

Rahel – laulja, laulukirjutaja ja näitleja

„Ootan suve, mis võiks olla selle toote hiilgeaeg”

Proovis 4D Care&Fix Face Mist näoudu Tradehouse ajakirja jaoks ja ütleb nii: „Üks minu lemmikuid testitud toodete valikust. Pärast piserdamist tekkis kohe värske ja niisutatud tunne. Mõni päev asendasin sellega suisa oma näokreemi ega tundnud kreemist puudust. Ootan suve, mis võiks olla selle toote hiilgeaeg.“


Laura Nestor - fotograaf

Laura Nestor – fotograaf

„Puhastab näonaha laitmatult ja jätab selle supersiidiseks ja pehmeks”

D’DIFERENCE uus õligeel on minu täielik lemmik. Puhastab näonaha laitmatult ja jätab selle supersiidiseks ja pehmeks. Igaõhtune näopuhastus on kui lõbus nõiakunst kus geeljas koostis näonahaga kokkupuutes muutub piimjaks. Boonuseks veel hästi mõnus pakis kaasas olev väike rätikuke, millega saab nahalt kõik päevase jampsi maha.


Tiina Talumees - moelooja

Tiina Talumees – moelooja

„See essents annab näonahale tõeliselt uue ja värske olemise”

Testitud toodetest kõige lemmikum. Toote mõju oli kohe tajutav ja näol hetkeks tuntav kihelus vaid kinnitas seda. See essents annab näonahale tõeliselt uue ja värske olemise.

Tiina testis toodet Tradehouse ilukaubamaja tarbeks.


Helena Hanni- kunstnik, tantsija, foto-videofraaf

Helena Hanni – kunstnik, tantsija, foto-videofraaf

„ Nagu oleks äsja salongis näohoolduses käinud”

Olen pidev D’DIFFERENCE toodete kasutaja kuna nende toodete tekstuur ja lõhn on alati mulle meeldinud. Proovisin nüüd uut näopuhastusõli ning poleks arvanud, et see nii hea on. See jätab naha kuidagi sügavalt puhtaks nagu oleks äsja salongis näohoolduses käinud. Üks huvitav tähelepanek on see, et poorid on palju puhtamad ja ei teki neid musti täppe, mis varasemalt mul koguaeg tekkisid. Super!


Triin Kärblane - moelooja

Piret Kuresaar – moelooja

„Koostiselt väga hea”

Koostiselt väga hea. Kasutasin seda pigem õhtuti, kuna
sellega kaasnes soovitus kasutada lisaks SPFi.

Piret testis toodet Tradehouse ilukaubamaja tarbeks.


Triin Kärblane - moelooja

Triin Kärblane – moelooja

„Nahale jääb värske ja mõnus tunne”

Esimesena üllatas mind kaunilt lihtne, kuid luksuslikult mõjuv pakend. Järgmiseks toote kodumaine päritolu. Ja kolmandaks, et toode on looduslik ja vegan. Juba aastaid eelistan ma enda sees ja ümber kõike looduslikku.
Toodet kasutasin hommikul ja õhtul. Lõhn on mõnusalt õrn ja meeldiv. Õhkõrna kihelusena on tunda, et kuskil mikrotasandil toimub ka naha koorimine. Nahale jääb värske ja mõnus tunne.

Triin testis toodet Tradehouse ilukaubamaja tarbeks.


Diana Arno - moelooja

Diana Arno – moelooja

„Pikemal kasutusel lukustab nooruslikult kauni ja klaari jume näole”

Näoessentsis sisalduvad lillehapped tegid oma tööd suurepäraselt, samuti ahendas essents poore ning imendus kiiresti nahka. Piisab vaid ühest pumbavajutusest ning kiirest massaažist, et näole sära anda. Pikemal kasutusel lukustab nooruslikult kauni ja klaari jume näole – kindlasti üks lemmikuid!

Diana testis toodet Tradehouse ilukaubamaja tarbeks.


Carine Jessica Kostla - võluv laulja

Carine Jessica Kostla – võluv laulja

„TULEMUS ON KOHESELT NÄHA”

D’DIFFERENCE’i näomaskid on minu iluarsenali asendamatu osa! Mul on päris kiire elutempo ja ma ise paras töönarkomaan. Töötades lauljana on esinemised sageli ka hilistel õhtutundidel teises Eestis otsas, mis tähendab tihti öiseid kojusõite, väheseid unetunde ning järgmisel päeval uuele esinemisele minemist. Selleks, et väsimusemärke näost peletada, kasutan D’DIFFERENCE’i 5D Golden Beauty ja Rejuvenating näomaske. Tulemus on KOHESELT näha. Nahk on superpehme ja särav ning peegelpilt ei reeda kuidagi, et unetunnid defitsiidis on.


Liisi Voolaid - muusika kommunikatsioonispetsialist ja DJ

Aljona Eesmaa – Portail.ee asutaja ja peatoimetaja

„JA NII MA SIIS OLENGI END DETSEMBRI KESKPAIGAST NII HOMMIKUL KUI KA ÕHTUL „ESSENTSITANUD” ”

Olgem ausad, aastaid oli essents kuulunud minu silmis ikkagi selliste ilutoodete hulka, mis on nice to have, aga kohe kindlasti ei tõuseks minu käsi nende järele, kui iluriiul täiendust vajab. Nüüd siis selgus, miks – sest seni proovitud essentsid olid põhimõtteliselt nagu hane selga vesi, mis mingit tulemust ei andnud. D’DIFFERENCE 6D Luminous Glow Face Essence andis, märgatavalt. Kohe esimesest kasutuskorrast alates. Võimalik, et seetõttu, et kodumaise ilumärgi näoessents on naha niisutaja, koorija, rahustaja, tasakaalustaja ning ühtlasi jume ühtlustaja ja pooride ahendaja. Mina olin seni arvanud, et essents on lihtsalt üks täiendav niisutaja. Aga ei, õige essents ei ole. Ja nii ma siis olengi end detsembri keskpaigast nii hommikul kui ka õhtul „essentsitanud” (kindlasti ei ole sellist sõna tegelikult olemas) ja seda nii edukalt, et isegi paarinädalase kasutuse järel teadsin, et käesolevasse edetabelisse peab see toode mahtuma.


Liisi Voolaid - muusika kommunikatsioonispetsialist ja DJ

Liisi Voolaid – muusika kommunikatsioonispetsialist ja DJ

„MULLE TÕESTI TUNDUB, ET OLEN LEIDNUD “OMA KREEMI” “

D’DIFFERENCE jõudis minu teadvusesse, kuuldes lausa linnalegende brändi 5D hapnikumaskist. Legendid osutusid tõeks. Järgmisena proovisin 4D Revitalizing näokreemi, ja tundub, et levitan omakorda uut tõetruud legendi. Väga sobib minu näonahaga, mis on veidi probleemne ja vajab tõhusat puhastust, aga samal ajal kipub kuiv olema. Kreemi siidine ja värske sensatsioon näol on viimase aja parim kreemi-peale-kandmise kogemus! Selline mahe tekstuur, mis peale kandes annab justkui nektarit ja kustutab naha janu, ja järgmisel hetkel on juba nahka imendunud, jättes särava tunde ja ilme. Lõhn on ka värske ja mõnus, seega, kogu kasutamise kogemus on supernauditav.  Mulle tõesti tundub, et olen leidnud “oma kreemi”.


Ingrid Margus — näitleja

Ingrid Margus – näitleja

„SEE DUŠIKREEM ON VÄGA KIFT EESTI TOODE“

Valdavalt on minu hooldusvahendite hulgas looduskosmeetika. See dušikreem on väga kift Eesti toode, mis on mõnusa õrna aroomiga ja paitab keha.


Inna Žuk - kosmeetik ja palavalt armastatud modell

Inna Zuk – kosmeetik ja palavalt armastatud modell

„SEE BRÄND ON TÕELINE LÄBIMURRE!“

Mul oli rõõm proovida D’DIFFERENCE tooteid ja peale ühekuulist katsetamist võin täie enesekindlusega öelda, et see sari ületas kõik mu ootused. See eksperiment oli minu jaoks tähtis mitmel põhjusel. Ma töötan kosmeetikuna ja olen proovinud väga palju erinevaid sarju ja tooteid ning olen ammu tundnud uudishimu Eesti sarjade vastu ja mõelnud, kas mõni neist võiks üllatada minu väga heade toodetega hellitatud nahka. Ma mõistan inimesi, kes tulevad minu juurde ja räägivad kui kerge on selles brändide meres siht kaotada. Liiga tihti hakkavad nad otsima suunda kohest tulemust ja imesid lubavatest reklaamlausetest. See on loomulik.

Mulle meeldib D’DIFFERENCE filosoofia – viia nahk tasakaalu läbi looduslike koostisainete ja kaasaegse tehnoloogia. See bränd ja need tooted üllatasid mind väga palju. Need tooted on sõbralikud nahale, aga ka keskkonnale (paljudel koostisainetel on ECOCERT tunnistused), paljud koostisained annavad suurepäraseid tulemusi.

Minu nahk on tundlik ja reageerib koheselt muutustele ja Eesti ilmamuutused mõjusid minu nahale laastavalt. Juba esimesel päeval kui ma kasutasin 4D Mild Cleansing Gel näopuhastusgeeli kadusid kiskuv ja kuiv tunne. See toode sisaldab oliiviõli, millel on pehmendav ja toitev mõju. Selles on ka Aloe vera, mis rahustab, piimhape ja Surnumere mineraalid, mis tasakaalustavad naha mikrobioomi. Lisatud on ka niatsiinamiidi.

Peale toodete ühekuulist kasutamist, märkas ka minu kosmeetik nahaseisundi muutusi. Nahk on justkui seestpoolt täidetud, jume on klaar ja ühtlane. Mul on palju vähem kuivi laigukesi ja need, mis olid, on kadunud ilma punaseid täppe ja pigmendilaike jätmata. See bränd on tõeline läbimurre!


 Evelin Võigemast – üdini andekas, võluv ja karismaatiline näitleja

Evelin Võigemast – üdini andekas, võluv ja karismaatiline näitleja

„HEA MEEL ON OSTA NAHAHOOLDUSTOOTEID, MIS ON VALMISTATUD EESTIS“

Lähtuvalt näitleja ametist peab minu näonahk väga paljuga toime tulema. Või siis palju kannatama. Kuigi grimmivahendid ei ole enam õnneks need, mis mitukümmend aastat tagasi ja enamasti kasutatakse grimmi tegemisel kvaliteetkosmeetikat, siis ometi on meigikorra paksus ja pikad tööpäevad paksu meigikorra all, endiselt näitleja töö igapäevane osa. Ja mul on väga tundik ja pirtsakas nahk. Kõige osas, mida ma pean endale näole kandma. Seega juhtub väga tihti nii, et mulle antakse proovida mõnda kallist ja luksuslikku brändi, aga tulemuseks on üleni kipitav nahk ja kohe pärast kreemi nahale kandmist, tekib vastupandmatu soov kõik maha pesta. Lisaks tabavad mind korraga nii kortsud kui ka vistrikud – totaalne ebaõiglus. Seega lähtuvalt kõigest eelnevast pean ma kõige olulisemaks korralikku meigi eemaldamist ja head koorijat. Väga paljud meiki eemaldavd piimad või õlid või mitsellaarveed tekitavad tunde, et ma ei saa oma nahka korralikult puhtaks. Puhastan, mis ma puhastan, aga alati jääb midagi ikka pooridesse. Aga nüüd olen ma leidnud vähemalt enda jaoks täiusliku meigieemaldusgeeli. 4D Mild Cleansing Gel, mille sain sünnipäevakingituseks. Ma saan tõesti kogu naha puhtaks, hoolimata sellest kui suur ja paks see meigikord nahal on. Ma ei oska rääkida erinevate koostisainete ja keemia keeles, seega minu tõde on mu sisemine tunne. Nii, et juba pool aastat ei kasuta ma mitte ühtegi grimmeerijate poolt pakutavat meigieemaldusvahendit, vaid lähen alati koju oma pudeli juurde. Ja see sobib omakorda suurepäraselt koos samast sarjast pärit näoveega 4D Hydrating Rosewater, millel on imeline õrn roosivee lõhn. Need kaks pudelit said minu näohoolduse a-ks ja b-ks. Sealt alates on märkamatult kogu kraanikausi pealne vahetanud välja kallimad ja vähemkallimad välismaised brändid Eestis loodud ja valmistatud kosmeetikasarja vastu. Ja kuigi ma võiksin ka teistest toodetest veel pikalt rääkida, siis eraldi tahaks välja tuua näokoorija 4D Delicate Smoothing Exfoliator. Eriti meeldib selle koorija kahetoimeline kasutamisviis. Ehk et ma saan otsustada lähtuvalt näonaha seisukorrast, millist hooldust hetkel vajan. Kas piisab ainult hapetest, mis puhastavad naha vaikselt ja õrnalt. Või tunnen, et t-tsoon vajab veel eraldi tugevamat puhastamist, milleks on kreemil sees väikesed osakesed, millega saan õrnalt probleemsemaid kohti masseerida. Ja kuna mul on tõepoolest tundlik nahk, siis paljud koorijad võivad mõjuda liiga kangelt või äkiliselt, aga selle tootega seda muret ei ole. Nahk on hiljem puhas ja värske. Pärast D’DIFFERENCE toodetele truuks jäämist on minu näonahk oluliselt paremas olukorras kui varem. Ja tunnen üle väga mitme aasta, et saan rahuliku südamega tööst vabadel päevadel meigivabu päevi teha. Pealegi, ilma meigita paistavad ka kortsud vähem välja:) Päriselt hea meel, et meil tehakse Eestis nii head kosmeetikat, mis teeb väga paljus ka suurtele maailma brändidele silmad ette. Ja minu jaoks ei ole vähetähtsad ka puhtad koostisained ja parabeenide puudumine. Hea meel on osta nahahooldustooteid, mis on valmistatud Eestis.


Cathy Tullkvist

Cathy Tullkvist

„KUNA MA POLE TAVALISELT MASKIDE KASUTAJA, SIIS OLI PLUSSIKS TOOTE ÜHEKORDNE PAKEND“

D’DIFFERENCE üllatas. Kuna ma pole tavaliselt maskide kasutaja, siis oli plussiks toote ühekordne pakend. Maski peale kandes muutus geeljas tekstuur vahuks – see on väga lõbus efekt! Pärast maski eemaldamist jäi nahale väga ilus õrnkuldne helendav jume. Tulemus oli väga loomulikult sära-andev ja niisutatud nahk kiitis mind taevani! Lemmik.


Cathy Tullkvist

Keit Laisaar – Iluguru.ee peatoimetaja

„OLEKSIN VÕINUD OMA VANNITOAST KASVÕI OTSE MÕNELE ÜRITUSELE MINNA“

D’DIFFERENCE’i tooted on mulle alati meeldinud – neil on ilusad pakendid, hea lõhn, need on kvaliteetsed ja looduslikud. Niisiis olid mu ootused seda näokoorijat proovides väga kõrged. Toote pakend ja lõhn ei valmistanud mulle pettumust – kuldne tuub ning mõnus ja neutraalne lõhn. Koorija tekstuur oli mõnusalt sametine ja erinevalt teistest happekoorijatest ei tekitanud see mu nahal kipitust.  Kuna mul on suhteliselt tundlik näonahk, siis meeldis ka see, et tänu koorija õrnale toimele ei olnud mu nägu pärast toote mahapesemist punane. Vastupidi, nägu säras ja oleksin võinud oma vannitoast kasvõi otse mõnele üritusele minna.


Kristiina Virt

Kristiina Virt – ajakirja Iluguru peatoimetaja

„ISEGI SILMANURKADES OLEVAD PEENED KORTSUD KADUSID!“

Proovisin D’DIFFERENCE’i uut, kuldses pakendis maski pärast pikaajalist stressiperioodi, kus töö- ja muude projektide tõttu jäid magamata nii mõnedki iluune tunnid. Selline kiire tempo, stressi, karbitoidu söömine ning lennud muudavad naha nii halliks, elutuks ning rasuseks … Kui kätte jõudis kauaoodatud nädalavahetus, mida juba ammu iseendale pühendada soovisin, keerasin 5D Firming Faceglow Peel maski korgi lahti ning ninna tungis lapsepõlve meenutav, vanaema õunamoosipirukate lõhn. Magus ja rahustav. Pesin näo puhtaks ning määrisin paksu maskikihi nahale. Kuna minu nahk on rasune ning mulle meeldivad alati pigem tugevatoimelised koorimised, siis hoidsin maski peal maksimumaja ehk 7 lubatud minutit. Toodet maha pestes sulgesin silmad ning tegin näomassaaži kuni see oli täielikult kadunud. Peeglist vaatas vastu klaar ja sile nahk, mis läikis sarnaselt kosmeetiku kabinetis saavutatud tulemusele. Isegi silmanurkades olevad peened kortsud kadusid! Et oma vabast päevast maksimumi võtta, asetasin näole hüluroonhappega kangasmaski ning lasin sel veel 20 minutit niisutustööd teha. Päev on läinud korda!


Katrin Rasmann

Katrin Rasmann – raviteraapiline kosmeetik ja ilumaailma guru

„TEGEMIST ON TOOTEGA, MIDA JUBA AMMU OLEN SOOVINUD EESTI KOSMEETIKA ARSENALIS NÄHA“

Olles töötanud 18 aastat kosmeetikuna ning 4 aastat iluajakirja arendusjuhina ja toimetajana, on minu käte vahelt käinud läbi tohutu hulk ilutooteid. Tunnistan, et olen seetõttu üsna harv vaimustuja ning lähenen tootele väga pragmaatiliselt ja erapooletult. Naljaga pooleks öeldult- siinkohal minult truudusevannet küll kätte ei saa! Kuid eestlasena on mul väga hea meel jälgida Eesti kosmeetika edukat arenemist ning tõdeda, et see pakub tänaseks arvestatavat konkurentsi maailmatasemel kvaliteetkosmeetikale! Pai teen värskele pesamunale, 5D Firming Faceglow Peel. Tegemist on tootega, mida juba ammu olen soovinud Eesti kosmeetika arsenalis näha. D’DIFFERENCE tegi selle ära! Olles auga palutud ka toodete testgruppi, oli mulle juba toote arendusjärgus selge, et tulemas on midagi head. Kosmeetikuna kuulub minu süda ainult ja ainult ensüümidel või AHA hapetel põhinevatele koorijatele. Miks? Sest need on lihtsalt niivõrd tõhusad ja õrnad samaaegselt! Surnud naharakud eemalduvad ühtlasemalt ning efektiivsemalt. Olenevalt konkreetse toote koostise sobivusest saab koorijat kanda ka õrnale silmaümbruse nahale ja huultele ning selleks sobib 5D Firming Faceglow Peel ideaalselt. Kuna koorija sisaldab toimeainena piimhapet ning lillehappeid, avaldab see ka põletikuvastast toimet kerge vistrikuprobleemi korral. Kuid see ei ole veel kõik! Koorijas olev punavetika ekstrakt pakub koorimise ajal tõhusat niisutust ning taimsed tüvirakud hoolitsevad naha nooruslikkuse eest. Minu seekordsed 10 punkti kukuvad siia! Minu kiidusõnad lähevad ka 4D MILD CLEANSING GEL FOR FACE & EYES puhastusgeelile. Miks? See on lihtsalt super toode inimesele kes leiab, et purgikeste osas vannitoas kehtib väide less is more. Selle toreda pesugeeliga saab näo mõnusalt puhtaks ning vajadusel eemaldatud kogu meik, ka silmadelt. Ja seda vaid ühe tootega! Tulemuseks superpuhas ja mõnusalt pehme nahk, mille niiskustase on säilinud. Ja ei mingit kipitustunde varjugi silmades! Lõhn on õrn ja paeluv ning geeljas tekstuur tundub nahal mõnus. Soovitan iga nahatüübi puhul neile, kes armastavad pesta veega. Suurepärane kogupere toode!


Elina Born

Elina Born – laulja

„NEED ON TÄIESTI VEGAN JA TOODETUD SIINSAMAS EESTIS“

Alustasin oma mini spa-päeva teie näokoorijaga, millega oli nii hea nägu masseerida. Kui osad koorijad teevad näole haiget ja on pigem ebamugav peale kanda, siis teie toode oli mõnusalt pehmete terakestega, aga samas oli ka tunda, et toimib. Kuna olin kärsitu kohe kõiki tooteid proovima, siis tegin ka näomaski, mis peale kandes mõnusalt vahtu lõi. Tundus nagu miljon hästi pisikest sipelgat oleks mööda nägu jooksnud ja kuigi ma kardan siplegaid, oli see tunne nii mõnus. Tasapisi hakkas vaht kaduma, jättes särava kuldse jume. Kui nägu sai loputatud, oli kord päevakreemi käes, mille lõhn on nii imeline. Kõige rohkem meedib mulle aga see, et teie tooteid pole loomade peal katsetatud, need on täiesti vegan ja toodetud siinsamas Eestis.


Mari Martin

Mari Martin – Tallinn Dolls ja PRE-O-PORTER moebrändide looja

„KOGU PIKA PÄEVA MURED ON JUSTKUI NÄOLT PÜHITUD“

Minu õhtune rutiin just naha puhastamisel on eriti mõnus tänu sellele puhastusgeelile. Teen seda sageli vannis ja ma ei saa üle ega ümber sellest lõhnast – see on lihtalt nii mõnus:) Tunnen ennast nii värskena pärast seda. Kogu pika päeva mured on justkui näolt pühitud. Minu tundlikule nahale sobis ideaalselt.


Liisa Pulk

Liisa Pulk – näitleja

„OLIN VÄGA ÜLLATUNUD, KUI SEDA KREEMI KASUTADES POLNUD ARU SAADAGI, ET KEHAL NII STRESSIROHKE AEG ON“

Töö näitlejana tähendab seda, et näonahk on pea igapäevaselt korraliku grimmikihi all. Seepärast olen hakanud töövälisel ajal kasutama võimalikult palju looduslikke näohooldustooteid. Siiani polnud ükski neist tekitanud minus sellist VAU-efekti nagu 4D Universal Revitalizinig Face Cream. Sattusin seda esmakordselt kasutama ajal, kui pidin väga palju lennukiga reisima. Lennureisid ajavad näonaha tasakaalu alati korrast ära, kuid see oli esimene kord elus, kus nahk ei hakanud streikima. Samasse perioodi mahtus mul ka operatsioon ning keha pidi traumast taastuma. Võiks arvata, et see avaldas nahale väga suurt mõju. Olin väga üllatunud, kui seda kreemi kasutades polnud aru saadagi, et kehal nii stressirohke aeg on. Ma olen täielikus vaimustuses! 4D Universal Revitalizing Face Cream on nagu pai minu nahale.

Ja boonusena ei saa mööda vaadata ka pakendite ülimalt elegantsest disainist.

Eia

Eia  – Ajakirja Anne & Stiil tegevtoimetaja

„VAREM EI SAANUD ARU, MIKS PEAKSIN MASKI KASUTAMA, AGA SEDA TUNNET TAHAN TUNDA VEEL“

Ütlen ausalt, et minust ei ole varem maskitajat olnud. 10 aastat olen ajakirjadest lugenud, kuidas peaks ja aegajalt ka endale maski soetanud ja siis mõne aasta pärast ära visanud… Aga selle maskiga tundus nahk pärast nagu talveunest ärganud ja õitsele puhkenud Mulle tundus kihisedes justkui näo mikronärvid saaksid tööd ja ergutust, nagu see mask “erutaks” iga millimeetrit näost. Eriliselt meeldis veel see, et kui tavalised maskid hakkavad näo peal kuivama ja ebamugavalt mõjuma, siis see mitte. Maha pesta oli ka lihtne, ei jäänud tükke juustesse-kulmudesse. Ja pärast tõesti tundus eriliselt elustunud ja tervisest pakatav mu näonahk – varem ei saanud aru, miks peaksin maski kasutama, aga seda tunnet tahan tunda veel!


Krista Kiin

Krista Kiin – ajakirjade Eesti Naine ja TervisPluss ilutoimetaja

„SELLES NÄOKOORIJAS SISALDUVAD TERAKESED (JA KIRGASTAVAD HAPPED) ON NIIVÕRD LEEBED JA PAITAVAD, JUSTKUI SILITAKS PALET SIIDKINNASTEGA“

Käisin hiljuti ühes ilukliinikus nahatesti tegemas ning kui tulemuseks kuulsin, et peaksin oma kuiva ja tundliku naha puhul terakestega tugevatoimelistest näokoorijatest kauge kaarega mööda käima, ehmatas see omajagu. Seni ilutses mu vannitoariiulil nii mõnigi tõhus koorija ning kuigi nahk kiskus tõesti kuivapoolseks, olin kasutamist muudkui jätkanud. Nahaarstilt kuuldud hoiatus pani ent kukalt kratsima, nii et mõneks ajaks loobusin pale koorimisest sootuks… kuni tõelise päästjana ilmus D’DIFFERENCE’i uustulnuk. Selles näokoorijas sisalduvad terakesed (ja kirgastavad happed) on niivõrd leebed ja paitavad, justkui silitaks palet siidkinnastega! Pärast ei jää kuiva või kiskuvat tunnet nagu mu seniste näokoorijate puhul pahatihti juhtus, vaid nahk on niisutatud ja toidetud. Olen vaimustuses ja jään kindlasti kasutama!


Britta Talving

Britta Talving – TFW PR juht, PÖFFi Moekino programmijuht ja särav blogija

„VÕIN JULGELT ÖELDA, ET TEGEMIST ON ÜHE PARIMA MEIGIEEMALDUSGEELIGA“

Võin julgelt öelda, et tegemist on ühe parima meigieemaldusgeeliga, mida kasutanud olen. Näo puhastamine on sellega imelihtne ja kiire ning kogu protseduur on üleüldiselt nö puhas, sest vatitupse pole tarvis ja hiljem ei ole kogu vannituba puhastuspiima jälgi täis. Geeli tekstuur on imeline ning kiidusõnu jagub mul sellele tootele küll ja küll…


Agnes Säde

Agnes Säde – ajakiri Sensa tegevtoimetaja

„VAID HARUHARVA OLEN LEIDNUD KREEME, MIDA TAHAKS KASUTADA VEEL JA VEEL“

Aeg, mis ma veedan iseenda eest hoolitsedes, on kvaliteetaeg, mida tahan nautida kõigi meeltega, seega on hooldustoodete tekstuurid, lõhnad jm minu jaoks väga olulised. Mu nahk on pehmelt öeldes kapriisne ega saa sõbraks kõigega, mis ma talle peale määrin. Ma ei taha keemilisi aroomipilvi ega koostist, mille komponentidest on raske aru saada. Arvestades kõiki neid tingimusi pole midagi imestada, et vaid haruharva olen leidnud kreeme, mida tahaks kasutada veel ja veel! Pean aga tunnistama, et 4D niisutuskreem on just üks nendest. Kerge ja õhuline, imendub hästi ja jätab naha nii pehmeks ja vetruvaks! Viimane omadussõna võib kõlada pisut veidralt aga just nii see on – nahk muutub seesmiselt lihtsalt nii niisutatuks! Minu jaoks on ükskõik millise kreemi suurimaks kvaliteedinäitajaks see, kui toime on sama hea ka peale kahenädalast tarvitamist – tihti tekitavad paljud kreemid ju pooride ummistusi või ei ole näha oodatud tulemust. 4D kreemi kiidan jätkuvalt aga ka peale mitme potsiku tarvitamist! Ka sarja puhastuspiim, näomask ja Whitening kreem kuuluvad minu vau-listi. Puhastuskreemi õrnmahe roosilõhn mõjub mulle tõelise teraapiana ja selle kerge piimjas tekstuur viib nahalt lihtsalt ja kerge vaevaga kõik, mis sellel öösiti olla ei tohiks. Ei mingit kleepuvat järeltunnet ega ka mitte krõbisevat kuivust. Puhas nauding nii mulle kui nahale! Sama võin öelda Whitening kreemi ja näomaski kohta, mida kasutan kuuridena ja siis, kui tõeliselt klaar välja soovin näha. Toimivad!


Loore Härmat

Loore Härmat – jumestusguru, suure algustähega

„IMENDUB KIIRESTI JA EI MÄÄRI RIIDEID“

Kasutasin D’DIFFERENCE Cell Innovation Enriched Body Lotionit  ja olen tulemusega väga rahul. See kreem muutis minu naha pehmeks ja niisutas silmnähtavalt. Mulle meeldis eriti selle kreemi koostis mis on nii õhuline ning imendub kiiresti nahka ja seetõttu ei määri ka riideid! Lisaks on sellel kreemil ka meeldivat värske lõhn mis ei häirinud minu tundlikku lõhnataju.


Karin Rask

Karin Rask – vabakutseline näitleja ja armastatud brändi „Kalamaja Printsess“ looja

„SUVELEMMIK“

Moisturizing Day Cream päevakreem on siidine ja kerge, laheda tekstuuriga. Sellest kreemist saab mu suvelemmik!


Annely Lambing

Annely Lambing

„ON UHKE TUNNE, ET TEGEMIST ON EESTI TOOTEGA“

Heas mõttes sõltuvus! Olen alati hinnanud seda kui mugavus ja tõhusus käivad käsikäes – nii on see kindlasti ka D´DIFFERENCE meigieemaldusrättide puhul, mis on lihtsalt parimad olemasolevatest! Nende koostis ja niiskuse tase on piisavad, et haakuda ka mikromustusega maksimaalselt. Meigieemaldusrättide kasutamise järgselt on tunne nagu oleks teinud läbi korraliku näopuhastuse koos koorimise, maski ja massaazhiga :) Samuti on pakendi kinnitus lõpuni vastupidav ega hüppa varem lahti kuni kõik salvrätid on kasutust leidnud. Sõltuvust tekitavad ja väärt kaaslased nii igapäevaõhtutes kui reisil olles. On uhke tunne, et tegemist Eesti tootega!


Olga Makina

Olga Makina – fotograaf, suurepärane emotsioonide tabaja

„MULLE MEELDIB KA TOODETE ELEGANTNE, SILMAPAISTEV PAKEND“

Mina olen juba mitu aastat apteegi kosmeetika kasutaja, eelistan värvaineteta, lõhnatuid, puhtaid ja rahustavaid kosmeetika tooteid. Olen proovinud D´DIFFERENCE päeva-ja öökreeme ja mõlemad kreemid sobisid mulle ideaalselt. Nad on mõnusalt kerged, hästi õrna lõhna ja tekstuuriga, pärast kasutamist on nahk värske ja hoolitsetud, midagi ei kleepu ja nahk ei läigi ka. Näokreemidega on alati oht, et poorid ummistuvad. Nende kreemidega ma seda ei märganud, mis on väga hea. Mulle meeldib ka toodete elegantne, silmapaistev pakend.“ „Mask on eraldi teema. Ma reisin palju ja võtan alati paar pakikest kaasa. Pärast pikka lendu lennuki kuivas õhus või pikka päeva suures linnas, kus õhk on saastunud, on mask minu lemmik hooldus. Mulle väga meeldib seda näole panna, pikutada ja tunda kuidas tasapisi tekib vaht, mis kõditab nägu :-) Need on suurepärased lõõgastumise hetked. Tulemus on värske, puhas, toonuses näonahk.“ „Minu mees on kasutanud Dominus For Men meestele mõeldud silmakreemi, ma tasapisi „varastasin“ temalt seda vahel, see oli eriti hea kuivadele silmaalusele ja kortsudele :-)


Riina Sildos

Riina Sildos – meie filmikunsti edendaja

„TÄITSA LÕBUS KOGEMUS“

Lõhnatu mask on esialgu piimjas geel, aga näole kandmisel muutub üsna pea kihisevaks vahuks, millega kaasneb mõnus surin. Toode on meeldiv, ei kipita ja pärast maha pesemist on nahk ühtlane, kirkam ja värske. Täitsa lõbus kogemus.


Janne Klooren

Janne Klooren – Stiilikanali süda ja hing, parim moe-ja muusikaürituste korraldaja

„NO MIS SA HING ENAM OSKAD TAHTA :)“

Pehme, sile nahk on märk enda eest hoolitsemisest. Olen suur kehakreemide fänn, aga suhteliselt keeruline on olnud leida endale sobiva tekstuuri ja meeldiva lõhnaga toodet. D´DIFFERENCE 5D Enriched Body Lotion mu vaieldamatu lemmik—Mõnus kerge lõhn, mis ei häiri ja suurepärane siidjas tekstuur, lisaks kõigele veel parabeenide vaba. No mis sa hing enam oskad tahta :)


Reet Härmat

Ilumaailma keskpunktis toimetav, alati särav Reet Härmat

„MA PEAN AVALDAMA, ET SENI ON SEE OLNUD AINUS KREEM, MIDA OLEN JÄRJEST KAKS PURKI LÕPUNI ÄRA KASUTANUD“

White Beauty kreem – Kogu lugu algas sellest, et olen loomult päikeselemb ja ei saa sinna midagi parata, et nii kui võimalus avaneb lasen päikesekiirtel oma palet paitada. Kahjuks olid ühel päeval tulemuseks pigmendilaigud, inetud pruunid täpid, mis ei näinud sugugi välja nagu armsad tedretäpid. Katsetasin nii ühte kui teist kreemi, aga märkimisväärset tulemust ei andnud miski. Siis jõudis minuni info Domina Elegansi kreemist ja mõtlesin, et mis seal ikka, proovin – ilutoimetajana testin uudistooteid kogu aeg – ja mida ma kogesin kolme nädala möödudes!!! Koledad täpid, mida meigikreemiga kiivalt varjasin, olid kadunud – nagu kustukummiga kustutatud. Näonahk ei olnud seejuures valgeks, kui jaapanlannal muutunud, vaid peeglist vaatas vastu – imeliselt värske tekstuuriga, vitaalsusest pakatav ja ühtlase jumega näoke. Ma pean avaldama, et seni on see olnud ainus kreem, mida olen järjest kaks purki lõpuni ära kasutanud, sest see sobib nii hästi! Ilma sünteetiliste värvi ja lisaaineteta, mõnusas pumbaga pudelis kodumaine toode, mis sa hing veel tahad. Ja üks hea omadus on sellel kreemil veel, see sobib ka silmaümbrusele – ei pea mitme potsikuga jändama iga päev! Näomask – Tunnistan üht, kuna kardan kohutavalt kõdi, oli alguses veidi harjumatu maski kihisev tunne nahal. Aga, kui selgus et peale maski on nägu nagu “kullatud virsik” siis ei tulnud see enam meeldegi. Eriti hea mõte on pakendada mask mugavasse ühekordsesse pakendisse, kunagi ei pane doseerimisega mööda. Super reisile kaasa haaramiseks, peale pikka lennureisi kokku kuivanud näonaha päästeingel!


D’DIFFERENCE ®
Produced by
AS Chemi-Pharm
Harju maakond, Saku vald
Tänassilma küla, 76406
Tänassilma tee 11
Estonia EU
VAT EE100310771
E-mail: [email protected]

0
    Sinu korv
    Sinu korv on tühi
      Calculate Shipping
      Apply Coupon