D'DIFFERENCE and D'DIFFERENCE FOR MEN
Produced by
AS Chemi-Pharm
Harju maakond
Saku vald
Tänassilma küla, 76406
Tänassilma tee 11
Estonia EU
E-mail: info@ddifference.com
LUMINARY HAND WASH SEEP
7.50 €
Seep on toode, mida me kasutame iga päev. Käte pesemine hoiab meid viirustest eemal ja vähendab bakterite levikut. Meie kliimas ja elukeskkonnas on see äärmiselt oluline. Hea seep aitab säilitada naha loomulikku kaitsekihti ja kaitsevõimet. Hea seep ei muuda nahka kuivaks ja lõhnab hästi. Meie oleme lisanud Luminary Hand Wash seebi sisse ka kuldse sädeluse, et käte pesemisest saaks lisaks vajadusele ka nauding.
Selle seebi koostisained on looduslikud ja sertifitseeritud. Seep on SLS ja SLES ainete vaba. Miks see hea on? SLS ja SLES ained tekitavad mõnusa vahu, aga vähendavad naha loomulikku niiskussisaldust. Pikaajalisel kasutamisel hakkab nahk kuivama ja kestendama, käed muutuvad karedaks. Seda pole kellelgi vaja. Meie oleme asendanud SLS ja SLES ained betaiiniga ja toonud juurde Aloe vera geeli ning vees lahustuva oliivõli, et teie käed oleksid pehmed ja siledad.
KASUTAMINE
Vajuta paar pumbatäit seepi kätele, lisa vett, pese käed, loputa ja kuivata.
KOOSTIS
Ingredients (INCI): Aqua, Sodium C14-16 Olefin Sulfonate, Cocamidopropyl Betaine*, Betaine*, Glycerin, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Olive Oil Glycereth-8 Esters, Lauryl Lactate, Acacia Senegal Gum*, Xanthan Gum*, Parfum, Citric Acid, Sodium Benzoate, Mica, Iron Oxides, Titanium Dioxide
*COSMOS/ECOCERT tunnistus
LISAINFO
Brand | |
---|---|
Liiter |
Geil –
Käteseep, mis näeb välja eriti luksuslik ja toimib väga hästi. Peale antud seebi kasutamist ei tahagi enam tavaliste käteseepide juurde tagasi pöörduda. Võiksite seda teha tulevikus ka täitepakendina:)
(0) (0) Jälgi Ära jälgi enam
marit (on toote ostnud) –
Ilus sillerdav seep meeldis väga lastele. Lisaks oli hea lõhnaga. Pumppudelile lisaks võiks saadaval olla ka täitepakend nt 500ml.
(0) (0) Jälgi Ära jälgi enam
Jaanus (on toote ostnud) –
Väga luksuslik väimus ja meeldiv aroom!
(0) (0) Jälgi Ära jälgi enam
anneli.paern (on toote ostnud) –
Väga hea ja hästi lõhnav seep käepärases pudelis. Lisaks tekitab luksusliku tunde ja kaunistab vannituba :)
(0) (0) Jälgi Ära jälgi enam
Eva Kiisler –
Luksuslikus pakendis seep on ehkteks igale vannitoale.
(0) (0) Jälgi Ära jälgi enam
Maria Kruusenvald –
Väga hea seep.
(0) (0) Jälgi Ära jälgi enam