Skip to main content

D’Difference sünnilugu

sünniloost sünniloost sünniloost sünniloost

Palun räägi D’DIFFERENCE sünniloost – mis aastal ja kelle poolt bränd loodi, mis oli ajendiks?

Brändi nimi oli algupäraselt Domina Elegans, see tuleb ladina keelest ja tähendab naiselikku elegantsi. Ladina keelega meenuvad kõigil vist arstid ja meditsiin ja kuna meie sarja looja on arst, siis oli võõrkeelne nimi loogiline valik. Täna kannab sari nime D’DIFFERENCE ja see on üks osa meie brändi motost – difference by nature ehk eristumine läbi looduslikkuse.

D’DIFFERENCE sarja idee pärineb Dr. Ruth Oltjerilt, kes aastaid tagasi, koostöös teiste arstide ja teadlastega, asus otsima lahendusi naha kahjustada saanud kaitsevõime taastamiseks. Sageli on nii, et naised alustavad ettevõtlusega, siis kui selleks on otsene vajadus või põletav soov. Ruthi puhul oli selleks enda ja oma kolleegidele parema töökeskkonna tagamine. Ma arvan, et paljud seda ei tea, aga haiglas töötavad arstid peavad tööpindu ja käsi puhastama ja desinfitseerima kuni 100 korda päevas. 90ndatel kasutuses olnud vahendid ei mõjunud hästi ei hingamisteedele ega ka nahale ning Ruthil tekkis astma. Aastal 1997 asutas ta desinfektsioonivahendeid importiva ettevõtte ja juba 3 aasta pärast tootmisettevõtte AS Chemi-Pharm. Sealt edasi liiguti juba nahahoolduse juurde, sest esimene asi, mis lamavatel patsientidel haiglas juhtub on see, et nahk hakkab kuivama, punetama ja kiskuma ning pikema perioodi puhul võivad need pindmised kahjustused areneda lamatisteks. Toodete katsetusteks läks aastaid, aga lõpptulemus vastas ootustele.

Dr. Oltjeri visiooniks oli luua nahahooldussari, mis põhineks võimalikult suures ulatuses looduslikul toorainel, ei sisaldaks sünteetilisi värvaineid, ebavajalikke täite ehk mahuaineid ja säilitusaineid ning mis oleks ühtviisi tõhus kui ohutu, tulemuslik ja meeltele nauditav. Kõige aluseks on kvaliteetne tooraine, mis on looduslik ning kannab endas naha jaoks väärtuslikke omadusi. Teiseks oluliseks komponendiks on õige tehnoloogia valik, mis võimaldab koostisosadel säilitada nende algsed omadused ehedaimal viisil. Tänaseks on D’DIFFERENCE enim iluauhindu võitnud kodumaine sari, millel on suurel hulgal püsikliente ja mille suurim võlu on see, et nahk saab tagasi oma sära ja elujõu, naha toon muutub ilusaks ja ühtlaseks ning niiskustase tõuseb oluliselt.

„Arsti ja naisena, on mul suur soov ja vajadus teisi aidata. Kuigi nahahooldust peetakse iluteenuseks, muudavad õiged tooted ja sobiv sarja valik palju enamat kui enesekindluse tõstmine ja hoolitsetud välimus. Oskuslikult valides on meil võimalik muuta naha käitumist ja pöörata tagasi aega.“

 Ruth Oltjer, D’DIFFERENCE sarja looja

Millised ilutooted on praegu valikus ja milliseid uudistooteid on oodata?

D’DIFFERENCE koosneb viiest sarjast ja kaetud on kõik nahatüübid, naha seisundid ja nende vajadused. Pakume täisvalikut alates puhastustoodetest lõpetades kehatoodetega. Sinna vahele jäävad koorijad, maskid, seerumid, näo-ja silmakreemid.

Natural Beauty sari sobib kõigile olenemata vanusest ja nahatüübist. Need tooted niisutavad ja toidavad nahka. Taastavad naha kaitsekihi ja tugevdavad naha kaitsevõimet. Teevad palju selle heaks, et nahk saaks nö. endaga ise paremini hakkama.
Cell Innovation on vananemisvastane sari. Mõeldud nõudlikule nahale. Selles sarjas on ka seerumid ja maskid, mis annavad kreemidele lisajõu ja nahale energiasüsti. Tooted sisaldavad taimset tüvirakuekstrakti ja hüaluroonhapet.
White Beauty sobib nendele, kes on hädas pigmendilaikudega. See taimeekstrakte sisaldav sari omab võimet naha tooni ühtlustada.
Royal Beauty on meie kõige multifunktsionaalsem sari ja sobib see igasuguste vananemisilmingute vähendamiseks. Sarja trump on see, et naha toon ühtlustub ja toonus tõuseb.
Meestesarja D’DIFFERENCE FOR MEN puhul on oluline kiire toime, hea tulemus ning väike sortiment. Meestele on oluline, et toode imenduks hästi kiiresti, nahk ei jääks kleepuma ja kreemikiht ei oleks tuntav. See on meil hästi õnnestunud:-)

Meil on kogu aeg midagi käsil, see on imeline tunne, pidev areng ja parimate lahenduste otsimine. Kuna ma ise väärtustan väga otsesuhtlust klientidega ja käin sageli tooteid esitlemas, siis ma näen kolme teemat – täiskasvanute puhul suur naha tundlikkus, palju on punetavaid põski ja lõuaotsi. Teiseks toon välja ebaühtlase jume ja punnid/vistrikud. Arendasime 4 aastat ANTI-REDNESS öökreemi, mis kõik need mured kontrolli alla saama peaks. See oli keeruline väljakutse, sest põhjuseid mis avalduvad naha pinnal punetusena, on palju ja erinevaid. Vahepeal on tunne, et kreem jääbki tegemata, sest kui meie testgrupi 20-st inimesest kahel-kolmel punetus ära ei läinud, siis perfektsionistidena me sellega välja tulla ei saanud. Nii me otsisimegi, kombineerisime, valisime, testisime ja katsetasime. Kõik see oli väga ajamahukas, aga septembris 2018 oli meil lõpuks kreem olemas – efektiivne, tõhus, täiesti lõhnavaba ja ülimõnusa tekstuuriga!

Mis teeb D’DIFFERENCE’i tooted eriliseks?

Meie tootmine vastab ISO9001 ja ISO14001 standarditele ja kõik meie tooted on dermatoloogiliselt testitud. Ilma nende keeruliste standardite ja testideta saab kosmeetikat toota. Eeltoodud standardid ja testid ei ole seadusega nõutud. Samas olemasolu korral näitavad nad ettevõtte ambitsiooni ja professionaalsust. Tarbijale võiks need keerulised mõisted öelda seda, et tooted on valmistatud teatud tootmis-ja keskkonnanõudeid järgides.

Me ei kuumuta koostisaineid ja kasutame vaid külmsegamismeetodit. See tähendab seda, et kõik ained segatakse kokku toatemperatuuril. Selline tootmisprotsess tagab vitamiinide ja antioksüdantite säilimise tooraines. Looduskosmeetika puhul on selline meetod meie jaoks ainuõige! Samas teeb see tooraine leidmise raskemaks, sest kõik ained protsessi ei sobitu.

Me ei kasuta toodetes värvaineid, PEG ühendeid, silikoone, mineraalõlisid ja parabeene ja kasutame vaid minimaalselt paksendajaid, pindaktiivseid aineid ja emulgaatoreid. Meie toodetes on 1 paksendaja ja 1 säilitusaine, kõik ülejäänud on aktiivained ehk siis ained millel on funktsioon ja mõju nahale. Kõiki aineid lisame tootesse maksimummääral, et tagada toodete efektiivsus ja tõhusus.

Väga tähtis on see, et toode imenduks kiiresti, toimiks pikaajaliselt, lõhnaks hästi, ei rulliks, ei kleepuks. Lugedes koostisainete nimekirja ehk INCI nimekirja – on kliendile 95% ainetest arusaadavad – õlid, siidipeptiidid, surnumeremineraalid jne. Luksuskosmeetika puhul muuga leppida ei saa. Ja lõppu veel see, et meie tooted tekitavad iha ja soovi neid kasutada, nii meile räägitakse :-) Nahahooldusrutiin ei ole meie toodetega vaid kohustus, vaid minihoolitsus mida oodata!

Mil määral kasutate toodetes kohalikku toorainet ja mida täpsemalt? Kuidas toimub retseptide/toodete arendamine ja kas seda tehakse Eestis?

Toorainet ostame me sisse Euroopast, Jaapanist ja Kanadast, punavetika ekstrakti varume Eestist. Käime palju messidel ja oleme avatud uuele, aga lähtume ikka sellest, et tõestada inimestele, et looduskosmeetika ei ole vaid pinnavirvendus, mis teeb küll naha pinna mõnusaks, aga näiteks kortsude ja elastsuse kao vastu ei aita. Me kasutame palju selliseid kõrgesti hinnatud komponente nagu taimne tüvirakuekstrakt ja hüaluroonhape, mida Eestis ei toodeta ja isegi kui hakataks tootma, siis selleks, et teha efektiivsus, stabiilsus -ja muud vajaminevad testid ning kliinilised uuringud kulub meeletult aega ja raha, et sellel pole mõtet. Hinnaga ei konkureeriks siinne tootja samuti. Maailmas on nii palju häid tootjaid, kellel on need ained juba olemas. Me jälgime seda, et võimalikult suur osa toorainest kannaks kas ECOCERT, COSMOS või NATRUE sertifikaati, sobiks meie tootmismeetodiga, omaks väga korralikke kliinilisi ja efektiivsushinnanguid, ei lõhnaks tugevalt ja oleks tõhus ning efektiivne. Parameetreid on palju ja see mis paberil hea välja näeb, ei pruugi meie retsepti sobida. Õnneks on meil väga proff keemikute tiim, kellel on head oskused ja palju kogemust, sest me ei piirdu vaid uute toodete loomisega, vaid täiustame pidevalt olemasolevaid. Selle kolme aasta jooksul, mis mina brändiga töötanud olen, on kõik retseptid uuendatud ja see töö käib meil igapäevaselt Nõmmel, kus me hetkel asume. Ühe toote loomisest müügile jõudmiseni läheb õnnelikul juhul aasta, tavaliselt 2-3 aastat ja halvemal juhul veelgi kauem.

Millist toodet tingimata soovitaksid proovida

Kusjuures, kõlab nagu klišee või mõni raamatulause, aga mulle tõesti meeldivad kõik meie tooted. Olgu öeldud, et see on suures osas seetõttu nii, et mulle ei meeldi paksud ja nahapinnale kihti jätvad kreemid. Kui ma esimest korda D’DIFFERENCE tooteid nägin, siis mind valdas armumise tunne – see tekstuur, imendumine, lõhn, välimus ja toodete koostis oli muljetavaldav. No ja Eesti oma – see on hästi levinud, et inimesed lihtsalt ei usu seda ja kui teada saavad, siis tahavad kindlasti proovida. Kui ma pean valima ühe, siis selleks on 5D Rejuvenating Serum milles on nelja!!! erineva molekulmassiga hüaluroonhape. Seda nahaomast superhead niisutajat ei saa kunagi liiga palju! Kui võimalik, siis ma ujuks hüaluroonhappes :-) See sobib kõigile ja ei põhjusta nahale ärritusi!

 

Küsis Krista Kiin, vastas Carmen Kibur, D’DIFFERENCE brändijuht

D’DIFFERENCE ®
Produced by
AS Chemi-Pharm
Harju maakond, Saku vald
Tänassilma küla, 76406
Tänassilma tee 11
Estonia EU
VAT EE100310771
E-mail: [email protected]

0
    Sinu korv
    Sinu korv on tühi
      Calculate Shipping
      Apply Coupon