Skip to main content

HÜBRIIDTOOTED – MIS NEED ON?

Milliseid uusi tootekooslusi ehk hübriidtooteid ilumaailm pakub?

Väga põnevad on näoessentsid, primerid ja näoudud. Kõik on sellised hübriidid, mis mängivad hoolduse ja meigi piirimail, muutes naha siledaks lõuendiks, millel meik hästi püsib.

Näoessents on näovee ja näoseerumi hübriid. Toode, millega saab ühelt poolt lõpetada puhastusrituaali ja teiselt anda kreemile jõudu juurde. Tihtipeale on nii, et inimene näeb palju vaeva, et leida endale sobiv kreem. Kui see õnnestub, siis esimesed purgid on rõõm suur heast tulemusest, aga seejärel hakkab pead tõstma uudishimu mõne uue brändi või toote suhtes. Seda uudishimu ei pea maha suruma, sest alati saab kreemi efektiivsust tõsta kas essentsi või seerumiga. Essentside kohta olen kõige rohkem kuulnud seda, et algul ei osata seda toodet tahta, aga kui kasutamine selge ja tulemused head, siis hiljem ei kujutata naharutiini ilma essentsita ette. Essentse võib kasutada nii, et panna paar tilka puhtasse peopessa, jaotada geeljas vedelik mõlema peopesa vahel ära ja seejärel kanda see patsutavate või vajutavate liigutustega nahale. Teine võimalus on võtta vatipadi, see jooksva kraanivee all ära loputada, seejärel liigne vesi välja pigistada, essents vatipadjale kanda ja nägu sellega üle tõmmata. Sellisel viisil imab vatt vähem väärtuslikku essentsi endasse ja toodet jätkub pikemaks ajaks.

D’DIFFERENCE valikus on 6D Luminous Glow Face Essence, mis on naha niisutaja, jume kirgastaja ja ühtlustaja, see koorib õrnalt, ahendab poore ja hoiab punnid eemal.

Primer ehk aluskreem või geel on nahka siluv ja meigi püsivust pikendav hübriid. Kui essentse on pigem vähe, siis primerid on väga paljudes sarjades ja neil on erinevaid omadusi – osadel on kerge toon, teistel matistav mõju, mõni annab jahutava tunde, teine lisab niiskust kamaluga juurde. Tekstuurilt on need hübriidid geeljad või väga õhukesed kreemid. Need imenduvad ruttu ja ei jäta nahale kleepuvat kihti. Sageli on primeris antioksüdandid, et luua kaitse välistolmu ja õhusaaste eest ja tänu siluvale toimele võib primerit kanda ka ilma meigita.

D’DIFFERENCE valikus on 6D Advanced Perfection Primer, mille kohene jahutav mõju on erakordselt hästi tuntav ja nauditav. See annab nahale tugeva niiskusesüsti ja pikendab oluliselt meigi püsivust. 93% sellest tootest on looduslik ja primerite maailmas on see päris erakordne saavutus, sest tavaliselt on sellist tüüpi tooteid silikoone ja muid nahale ebavajalikke aineid täis.

Näoudud ja fiksaatorid on näovee ja meigikinnitajate hübriidid. Neid on samuti palju, igas hinnaklassis ja erineva toime ning erineva koostisega. Koostisainete osas on selgelt näha, et meigibrändide poolt loodud tooted on rohkem keskendunud meigi kinnitamisele ja nahahooldusbrändide tooted on pannud rõhu naha hooldamisele. Olen tähele pannud, et endale sobiva toote valimisel mängivad rolli lõhn ja pihusti ehk sprei kvaliteet. Meigile pihustades peab toode jaotuma väga ühtlaselt, et see ei jätaks ilusaks jumestatud nahapinnale laike ja plekke. Ma ise soovitan jälgida ka seda, et tootes oleks niisutavaid ja punetust vähendavaid aineid, sest siis on seda mõnus ka ilma meigita sooja ilma või kuiva kontoriõhu mõjude vähendamiseks kasutada.

D’DIFFERENCE valikus on 4D Care&Fix Face Mist näoudu, mis niisutab ja rahustab nahka ning pikendab oluliselt meigi püsivust. Sellel tootel on mahe lõhn ja naha punetust vähendav mõju. Näoudu sobib väga hästi naha niisutamiseks ning värskendamiseks kogu päeva jooksul. 

Kes on nende toodete peamine sihtrühm? 

Mulle tundub, et noor klient on üks sihtrühm. Nad on teadlikud ja orienteeruvad hästi, sest tarbivad palju sotsiaalmeediat. Seal levivad trendid kiiresti. Teine sihtrühm on kiirustav naine, kes soovib, et rituaalidele ei kuluks liiga palju aega. Siin on oluline, et pakendid oleks mugavad ja neid oleks mõnus kaasa võtta.

Mis on hübriidide eelised võrreldes tavatoodetega?

Hübriidide puhul on oluline katsetamistahe ja julgus. Minu kogemuse põhjal ostetakse kindlasti näo-ja silmakreem, sest nende puhul on toote vajaduse osas veendumus. Veel teatakse, et naha puhastamine on tähtis ja koorijate, seerumite ning näomaskidega on paljud tutvust teinud ning näinud kasutegurit. 

Kuna eelarved on erinevad, siis valikut tehes on kindlam valida see toode, mille osas on veendumus, et seda on vaja. Kuigi hübriid üks eelis on rahaline kokkuhoid, siis uudse toote vastu tekib usaldus pigem siis kui keegi on kiitnud, kuskil on jagatud tootenäidist või promo on hea. Hübriidide müügiedu jaoks on vaja teha palju tutvustus-ja selgitustööd ning anda toodet proovida.

Artikli autor: Carmen Kibur, D’DIFFERENCE brändijuht

D’DIFFERENCE ®
Produced by
AS Chemi-Pharm
Harju maakond, Saku vald
Tänassilma küla, 76406
Tänassilma tee 11
Estonia EU
VAT EE100310771
E-mail: [email protected]

0
    Sinu korv
    Sinu korv on tühi
      Calculate Shipping
      Apply Coupon