Skip to main content

Vitaliia Sass @designhata

Kui kaua Sa oled Eestis elanud?

Ma olen Eestis elanud alates 2018 a suvest. Lõpetasin siin ülikooli ja 2 aastat pärast seda avasin siin oma äri.

Võrreldes teiste riikidega kus Sa elanud oled, milliseid erinevusi oled Sa tajunud inimestes ning elukeskkonnas?

Ma olen elanud Indias ja seal on kõik teisiti – suured erinevused käitumises, suhtumises ellu ja töö ning muu elu tasakaalu. Mulle tundub, et eestlased töötavad suurema osa ajast. Te olete väga tööle keskendunud. Samal ajal on tunda, kuidas te väärtustate loodust ja kõike, mis on ehe ja autentne. Mulle on oluline, et ma saan eestlaste sõnu ja lubadusi usaldada. Inimesed on siin läbinähtavad ja järgivad reegleid väga täpselt.

Milline on Sinu missioon siin?

Oma kahes Design Hata butiigis (IG @designhata) püüan leida noortele ja paljulubavatele riidebrändidele väljundit. Mulle meeldivad tegijad, kes pakuvad autentsust ja eksklusiivsust, eelistan neid suurtele ja tuntud brändidele. Ma ise kannan ka riideid, mille loojatel on lugu. See on hea tunne kui saan toetada andekaid tegijaid, kes on oma loometee alguses.

Milline on Sinu igapäevane nahahooldusrutiin?

Minu nahk on õhuke ja tundlik. Pean seda igal hommikul ja õhtul põhjalikult puhastama. Ma pesen hommikuti nägu tundlikule nahale mõeldud puhastusvahu-või geeliga. Seejärel kasutan niisutavat näokreemi ning silmakreemi, masseerin need õrnalt naha sisse. Õhtuti puhastan näo mitsellaarveega ning pesen seejärel näo veega puhtaks. Pärast seda armastan näomaski teha.

Milline on Sinu esimene emotsioon D’DIFFERENCE silmaseerumit kasutades?

Mulle meeldib väga selle silmaseerumi tekstuur, see ei jäta nahale rasukihti. Nahk jääb mõnusalt matt. Tunne on hästi värske ja kerge. Nahk on silmade ümber väga ühtlane, sile ja näeb hea välja.

Küsimused esitas Carmen Kibur

D’DIFFERENCE
Produced by
AS Chemi-Pharm
Harju maakond
Saku vald
Tänassilma küla, 76406
Tänassilma tee 11
Estonia EU
E-mail: [email protected]

0
  0
  Sinu korv
  Sinu korv on tühi
   Arvuta transpordikulud
   Kasuta koodi