Skip to main content

TALLINN DESIGN HOUSE KOONDAB LIGI 100 BRÄNDI

Rotermanni 14 asuv kohalike disaini- ja moebrändide esindusruum Tallinn Design House on mõeldud Eesti disainiloome professionaalseks tutvustamiseks ja müügiks nii kohalikele disainisõpradele kui ka välispublikule.

Esindusruumi looja ja eestvedaja Tallinna Loomeinkubaatori juhataja Anu Lõhmuse sõnul on tegemist multifunktsionaalse ühisturundus- ja ekspordiplatvormiga, mis võimaldab positsioneerida ja kinnistada Eesti disaini kuvandit ning viia sõnum meie talentidest laia maailma.

Tallinn Design House’is on ligi 100 Eesti disaineri tootevalik moest mööblini. Väljapanek koondab mitmete disainerite tooteid, kelle loominguga on seni olnud võimalik tutvuda vaid nende endi butiikides. Kristiina Viirpalu, Pohjanheimo, Amanjeda by Katrin Kuldma ja Ivo Nikkolo eksluksiivkollektsioonid, Mithio kudumid, Framed by Karl prilliraamid, Liisu Arro keraamika, SOMA jewellery, Kadri Kruus – Bags and Accessories ja JUKOCUTE kotid on ainult mõned näited esindatud brändide valikust. Eesti looduskosmeetika parimad palad on uues müügikeskkonnas väärilise koha leidnud ja ootavad huvilisi tutvuma.

Fotod: Jelena Rudi

Tallinn Design House
Tallinn Design House
Tallinn Design House
Tallinn Design House
Tallinn Design House

D’DIFFERENCE ®
Produced by
AS Chemi-Pharm
Harju maakond, Saku vald
Tänassilma küla, 76406
Tänassilma tee 11
Estonia EU
VAT EE100310771
E-mail: [email protected]

0
    Sinu korv
    Sinu korv on tühi
      Calculate Shipping
      Apply Coupon