Skip to main content

Pressiteade!

PRESSITEADE

6.aprill 2015

 Domina Elegans üllatab Oksana Tanditi erisarjaga

Eesti auhinnatud looduskosmeetikabränd Domina Elegans tuleb sellel kevadel välja uue rahvusvahelise kaubamärgiga D’DIFFERENCE, mille turule tulekule annab avapaugu Cell Innovation sarjast pärinev kehakreem Enriched Body Lotion ja mille pakendit kaunistab Oksana Tanditi moejoonis. Kahe tuntud Eesti brändi koostöö sai inspiratsiooni Oksana uuest merehõngulisest kollektsioonist „Piraat Alvilda“.

Mind inspireerivad tugevad Eesti tegijad ja Domina Elegans ning D’DIFFERENCE on seda kindlasti. Selleks, et Eesti loomemajandussektor ja siinsed tublid ettevõtjad kasvada saaksid, tuleb ühiselt panustada ja otsida koostöökohti. See võimaldab meil püsima jääda ning vaadata ka Eesti piiridest väljapoole,“ rääkis Oksana Tandit.

Oksana Tanditi moejoonisega D’DIFFERENCE Cell Innovation Enriched Body Lotion on erisarjana piiratud koguses saadaval alates mai 2015 erinevates müügipunktides üle Eesti ja Domina Elegans koduleheküljel,  „Meie jaoks oli väga huvitav olla Oksana loomingu sünni juures ning näha, kuidas paberile visandatud algne idee võtab tervikliku kollektsiooni kuju. Kuna Domina Elegansi ja nüüd ka D’DIFFERENCE kliendiks on moeteadlik ja kvaliteeti hindav naine, siis kasvaski sellest välja ühine idee üllatada meie kauneid daame kevade puhul erisarjaga, mida ehib praegu väga trendikas moejoonis Eesti moe tipptegijalt,“ rääkis brändi looja dr. Ruth Oltjer.

Oksana Tanditi uus kevadsuvine kollektsioon „Piraat Alvilda“ on sportlikult elegantne ja merehõnguline. Kollektsioonist leiab trendikaid täpilisi pliiatskleite, kaherealiste jakkide ajatut moeklassikat, plisseeri ja flirtivat mummulist pitsi. Kollektsioon on sportlikult šikk, mis teeb selle ühtlasi väga kantavaks eduka kosmopoliitse naise igapäevaelus.

Oksana Tandit on Eesti üks tuntumaid moeloojaid, kelle selgelt äratuntav käekiri ja detailide rõhutamise oskus on lummanud kliente juba üle kümne aasta. Oksana loominguga saab tutvuda tema esindussalongis Tornimäe 5. Domina Elegans on Eesti arstide ja biokeemikute poolt loodud innovatiivne ning luksuslik looduskosmeetika sari  naistele. Kollektsiooni esitlusele aitavad kaasa D’DIFFERENCE, United Motors & MINI, Creative Nails Design, Aperol Spritz. Sündmust aitab korraldada Stiilikanal.

D’DIFFERENCE
Produced by
AS Chemi-Pharm
Harju maakond
Saku vald
Tänassilma küla, 76406
Tänassilma tee 11
Estonia EU
E-mail: [email protected]

0
  0
  Sinu korv
  Sinu korv on tühi
   Arvuta transpordikulud
   Kasuta koodi