Skip to main content

Mida teeb näoõli ja kuidas mõjub näoseerum?

näoõli näoseerum

Näoõlide puhul tasub märgata seda, et nende tugevus seisneb naha toitmises. Nahk, mis on kuiv ja toitainete vaene on väga jonnakas. See kipub punetama, on kare ning kestendav, peale veega kokkupuudet on nahal kiskuv tunne. Veel võib juhtuda nii, et tooted ei imendu naha sisse ja võivad põhjustada kipitust. Kui see ebameeldiv tunne möödub 20-30 minuti jooksul, siis suure tõenäosusega on naha loomulik kaitsekiht kahjustatud ja halb tunne tekib just sellest, mitte seetõttu, et toode ei sobi. Nahk on kuiv ja januneb toitainete järgi. Te võite kasutamist jätkata ja nädala jooksul peaks kõik olema juba palju-palju parem!

Seerumite põhiülesanne on naha niiskussisalduse tõstmine ja kuna niiskust on meil kõigil nahas vähe, eriti talvel ning varakevadel, siis seerumeid vajavad nendel perioodidel peaaegu kõik! Vähesest niiskusest annavad märku sellised tunnused – kõik tooted imenduvad välgukiirusel, aga nahk muutub kiiresti rasuseks, naha alla või peale võivad tulla väikesed punnid ja vistrikud. Kui probleem on suur, siis tekib tunne, et tahaks järjest rasvasemat kreemi kasutada. Seda ei tohiks teha, sest rasvad, võid ja õlid ei lisa niiskust. Need toidavad. Seerum ning niisutav kreem on kõige kiirem lahendus.

Kuna pidev areng ja innovatiivsuse otsingud on D’DIFFERENCE südames ja DNA-s, siis meie 5D ENERGY BACK FACE SERUM näoseerum ja 5D POWER BACK FACE OIL näoõli said loodud kuiva, niiskusvaese, küpse ja probleemse naha igapäevaseks turgutamiseks.

Näoõli staarid on A ja E vitamiinide rikas külmpressitud kibuvitsaõli, lupiini seemnete ekstrakt, abessiinia- ja sheaõli estrid. Tekstuurilt kerge ja siidine näoõli sobib kasutamiseks õhtuti.

KASUTUSNIPP: selleks, et võtta nahahooldusrutiinist maksimum, soovitame kanda näoõli nahale ENNE kreemi! Kreem justkui sulgeb õli naha sisse ja hommikul saad rõõmu tunda erakordsest pehmusest, selgest ja klaarist jumest.

Seerumi kangelased on 4 erineva molekulmõõduga hüaluroonhape, niatsiinamiid, vase polüpeptiidid ja roosi kroonlehtede ekstrakt. Seerum on veebaasiline ning koosneb vaid aktiivainetest, veest ning säilitusainest. Selline toode lahendab niiskusvaese naha probleemid kiiresti ning aitab juba enne kevadet täiel rinnal särada!

Kasutada soovitame seerumit hommikuti kreemi all kui valid õhtusesse rutiini ka näoõli. Juhul kui valid ainult seerumi, siis kasuta seda mõnuga nii hommikul kui ka õhtul.

Mõlema toote puhul on oluline lasta sellel imenduda ning lisada alles siis järgmine toode nahale. Raske on öelda täpset imendumisaega, sest me kõik oleme unikaalsed, aga 3-5 minutit võiks see olla. Kui te näete, et tooted hakkavad nahal rullima, siis pikendage aega.

Artikli autor, Carmen Kibur, D’DIFFERENCE brändijuht

D’DIFFERENCE ®
Produced by
AS Chemi-Pharm
Harju maakond, Saku vald
Tänassilma küla, 76406
Tänassilma tee 11
Estonia EU
VAT EE100310771
E-mail: [email protected]

0
    Sinu korv
    Sinu korv on tühi
      Calculate Shipping
      Apply Coupon