Skip to main content

Avasime Saku vallas Tänassilma tehnopargis Chemi-Pharmi uue tehase!

22.mail, avasime Saku vallas Tänassilma tehnopargis Chemi-Pharmi uue tehase. Avamisüritusel esinesid kõnedega lisaks Chemi-Pharmi juhatajale Ruth Oltjerile ja tegevjuhile Kristo Timbergile ka Kaubandus-Tööstuskoja peadirektor Mait Palts, Saku vallavolikogu esimees Tiit Vahenõmm ning Vabariigi President Kersti Kaljulaid.

„Olen paljudes ettevõtteis märganud, et kiire kasvu perioodil kipub tootmislogistika käest ära minema. Kõik on tootmisterritooriumil risti-rästi, ergonoomika on kadunud. Ettevõtjad ütlevad ise, et nad teeksid tootmislogistika korda kohe, kui saaksid korraks kasvukiiruse maha võtta,“ ütles Kersti Kaljulaid. „Chemi-Pharm valis teise lahenduse: teha uues kohas üks greenfield, kus tootmine on detailideni läbi mõeldud, ja siis tehas hästi kiiresti sinna üle kolida. See tegu võiks olla inspiratsiooniallikaks ka paljudele teistele tootjatele.“

Chemi-Pharmi omanik Ruth Oltjer ütles avakõnes: “Unistada tuleb osata hästi suurelt ja ilma igasuguste piirideta, et pärast poleks probleeme piiride ületamisega. Loomulikult on vaja natuke julgust, et need unistused teoks teha.”

Suurepärase kava koostas Janne Klooren Stiilikanalist, kelle juhtimisel sujus üritus erakordselt hästi. Tiit Kikas esines laserharfil etteastega, mis koondab valguse, helid ja eriefektid. Utopia Entertainment esitas nahkhiirte tantsu, mille sobivuse kohta algul küsisime ja saime eriti huvitava sidususe. Kuna meie hoone asub Peeter Suure Merekindluse ühe osa lähedal, on kaitserajatise käikudesse kolinud nahkhiired. Tundub, et flora ja fauna on meie ettevõtte DNAsse sisse kirjutatud – Põllu tänaval veetsime aega oravate seltsis, nüüd teame ja tajume nahkhiirte kohalolu

Kõik soovijaid said põhjaliku majaekskursiooni, alates laboritest ja lõpetades virtuaaltuuriga meie igapäevases tootmiskeskkonnas. Sinna vahele mahtus teadusteater Kolm Põrsakest tossu-püro-reaktsioonide show, mis oli õpetlik ja meelelahutuslik samal ajal. 

Mis veel meelde jäi? Suurepärane õhkkond, soe ja toetav, see tunne ei kao ja ei haju. Meie uuenduslikku meelsust näitas hästi tegevjuht Kristo Timbergi kõne, mille ta esitas hologrammina. See oli väga meeldejääv ja eriline. Vürtsi lisasid baleriinid, kes serveerisid pavlovaid ja need beseemaiused valmisid kohapeal ja külaliste silme all. Ja muidugi Liisi Voolaid, kes mängis ülihead muusikat ning peojuht Andres Torm, kes hoidis külalisi pidevalt toimuvaga kursis, aga leidis aega ka lilli vastu võtta ja kingitusi paigutada.

Täname südamest kõiki kliente ja koostööpartnereid, kes meiega selle pärastlõuna veetsid. Samuti Chemi-Pharmi töötajaid, kes kõik on andnud oma panuse suure unistuse täitumisse – meie uus kodu on ametlikult avatud!

Fotod: Kalev Lilleorg

D’DIFFERENCE ®
Produced by
AS Chemi-Pharm
Harju maakond, Saku vald
Tänassilma küla, 76406
Tänassilma tee 11
Estonia EU
VAT EE100310771
E-mail: [email protected]

0
    Sinu korv
    Sinu korv on tühi
      Calculate Shipping
      Apply Coupon