6D Luminous Glow Face Essence Näoessents
48.50 €
BUDUAARI LEMMIK 2019
ILUGURU ILUTEEMANT 2019
ANNE & STIIL ILULEMMIK 2019
Vaata mida arvavad tootest moelooja DIANA ARNO ja veebiajakirja Portail.ee asutaja ALJONA EESMAA
Näoessents on uuenduslik toode, mille kasutusaeg ja sagedus hooldusrutiinis on peale puhastamist ja enne seerumit. See on naha niiskussisalduse suurendamise ja ühtlase jume võti. Näoessents on naha niisutaja, koorija, rahustaja, tasakaalustaja, jume ühtlustaja ja pooride ahendaja, mida soovitame kasutada igal hommikul ja õhtul. Parim ettevalmistus järgnevatele hooldustoodetele, et anda nahale ühtlane jume ning sile pind. Sobib kõikidele nahatüüpidele, ka tundlikule nahale.
Aloe vera baasil valmistatud essents sisaldab kõrges kontsentratsioonis kooriva ja jumet parandava toimega lillehappeid ja hüaluroonhapet. Lisaks tasakaalustav niatsiinamiid, toitev babassuõli ja 24 h niisutav ühend, mis koosneb suhkrutest ja annab essentsile prebiootilise mõju. Eelkõige tähendab prebiootiline toime teiste aktiivainete mõju tugevdamist. Võib juhtuda, et oleme hakkama saanud tootega, mida algul ei oska tahta, aga millest hiljem ei loobugi :-)
- kooriv ja siluv mõju – 5% lillehappeid, hüaluroonhappe polümeer
- niisutav ja niiskust säilitav – hüaluroonhape, hüaluroonhappe polümeer, suhkrud, niatsiinamiid
- rahustav mõju – niatsiinamiid, aloe vera, babassu õli
- tasakaalustav mõju – niatsiinamiid
- kaitsev mõju linnasaaste, sinise valguse (ekraanid) eest – niatsiinamiid
Toode on dermatoloogiliselt testitud. VEGAN. Ilma silikooni, PEG-ühendite, mineraalõli, parabeenide ja värvaineteta.
KOOSTIS
INCI: Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Niacinamide, Hibiscus Sabdariffa Flower Extract, Xylitylglucoside*, Babassu Oil Glycereth-8 Esters, Anhydroxylitol *, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Sodium Hyaluronate*, Xylitol*, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Pentylene Glycol, Phenoxyethanol, Decylene Glycol, Caprylyl Glycol, Sodium Hydroxide
*ECOCERT tunnistus
KASUTAMINE
Näoessentsi kasutamiseks soovitame erinevaid viise:
1) Puhastage ja toniseerige nahk, kandke 1-2 pumbatäit essentsi vatipadjaga näole, kaelale ja dekolteele, vältides kontakti silmadega.
2)Puhastage ja toniseerige nahk, kandke 1-2 pumbatäit essentsi peopesadesse ja seejärel õrnalt vajutades näole, kaelale ja dekolteele, vältides kontakti silmadega.
Kui teil on õrn ja tundlik nahk, siis soovitame nahka tootega harjutada. See tähendab, et esimesel nädalal kasutage essentsi üle päeva.
Kui te tunnete esimestel kasutuskordadel kipitust, torkivat tunnet, kihelust, õrna punetust vms, ärge kohe ehmatage. See ei pea tähendama seda, et toode teile ei sobi või et see põhjustab allergiat. Suure tõenäosusega vajab teie nahk harjumiseks pisut aega ja soovitame nahka essentsiga harjutada, kasutades seda üle päeva.
Tugeva punetuse või põletustunde korral, peske nägu jaheda veega puhtaks ja andke reaktsioonist meile teada (julgustuseks, sellist reaktsiooni pole ühelgi testgrupi liikmel esinenud. Toode on ka dermatoloogiliselt testitud ja tunnistatud sobivaks tundlikule nahale.)
NÕUANNE : Päikese kätte minnes jälgige, et kreem või jumestustoode sisaldaks SPF faktorit.
LISAINFO
Bränd | |
---|---|
Tootesari | |
Maht | |
Liiter |
ARVUSTUSED
Jaga meiega oma arvamust!
Kuidas sulle see toode meeldib...
Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud. Logi sisse
Maria (on toote ostnud) –
Just siis kui mõtled, et oled leidnud hea koorija, seerumi ja kreemi ning mida veel üldse hing ihaldab, tuleb see toode :)
Annab nahahooldusrutiinile ikka päris palju juurde, lubatud kuma on silmnähtav ja peale õhtust kasutamist on hommikul nahk tõesti ühtlasema tooniga. Supertulemus juba peale mõnepäevalist kasutust!
Lisaks sellele muudab see naha nii siledaks nago bowlingurada kuhu ei soovita peale minna kuna nii libe :D seerumit peale pannes on tunne täpselt selline nagu kõik 10 kurikat on ümber lükatud ja libiseb nahal nii ideaalselt :)
Fantast toode.
(0) (0) Jälgi Ära jälgi enam
Merle (on toote ostnud) –
Pole varem selliseid tooteid kasutanud kuid nüüd ei sa aru kuidas ilma hakkama sain.
(0) (0) Jälgi Ära jälgi enam
Diana Zintšenko (on toote ostnud) –
Hea toode! Effekt on näha kohe pärast esimest kasutuskorda. Nahk on ühtlane. Eriti sobib neile, kellel pigmendilaikudest tingitud ebaühtlane jume.
(0) (0) Jälgi Ära jälgi enam
Annika Allas –
Väga suurepärane leid! Just selline toode oligi puudu ilutoodete seast, mitu head ja kasulikku toimet ühes :) Kindlasti jään kasutama.
(0) (0) Jälgi Ära jälgi enam
Eva –
Põnev toode, mida esialgu ei oska tahtagi, aga pärast kujuneb lemmikuks, Hoiab naha sileda ja paled eriti klaarid. Kasutan näovee asemel ja olen väga rahul.
(0) (0) Jälgi Ära jälgi enam
Marion (on toote ostnud) –
Sobib hästi ka tundlikule nahale. Koostöös 6D öökreemiga mõjub nahale väga hästi.
(0) (0) Jälgi Ära jälgi enam
tiia.tamm (on toote ostnud) –
Peale toote kasutamist pole mina näonahal erinevust tundnud. Loodan, et positiivne toime avaldub minu naha puhul lihtsalt peale pikemat kasutamise perioodi
(0) (0) Jälgi Ära jälgi enam
Geil –
Kui varem ei osanud puudust tunda sellisest tootest, siis peale paarinädalast kasutamist ei oska ilma selleta enam ollagi. Essents annab nahale mõnusa tunde, teeb siidpehmeks ja valmistab nahka hästi ette järgnevaks tegevuseks. Olen väga rahul antud essentsiga ja kindlasti jään seda ka edaspidi kasutama! Luksuslik pudel ja kuldset värvi essents on ka muidugi silmailule suureks boonuseks :)
(0) (0) Jälgi Ära jälgi enam
Jaanus Paat (on toote ostnud) –
Hea toode! Teeb naha pehmeks ja siledaks!
(0) (0) Jälgi Ära jälgi enam
Katrina Hõrak –
Annab nahale ilusa kuma.
(0) (0) Jälgi Ära jälgi enam
pirgit (on toote ostnud) –
Suurepärane toode, mis teeb nahale pai, jätab naha nii klaariks, mõnusaks ja siidiseks
(0) (0) Jälgi Ära jälgi enam
inna.inna (on toote ostnud) –
super toode. Olen ostnud vähemalt 3 korda ja enam seleta ei saa. Näonahk on ühtlasem, jume ühtlase juba mõne kasutuskorra järel.
Aitäh asendamatu toot eest!
(0) (0) Jälgi Ära jälgi enam
Mia-Marike Palm (on toote ostnud) –
Väga hea, teeb naha klaariks ja ühtlaseks
(0) (0) Jälgi Ära jälgi enam
Helen (on toote ostnud) –
Olen mõnda aega kasutanud ja väga suurt efekti ei näe. Toode on hea, aga minu puhul piisab ka kreemist. Koostis on mõnus ja kindlasti soovitan oma nahal järele proovida.
(0) (0) Jälgi Ära jälgi enam