Skip to main content

SÄRAVAD ILUTEEMANTID 2016

Juba teist aastat järjest valisid tunnustatud iluprofessionaalid põhjaliku testimise käigus välja ilumaailma säravamaid iluteemante. Testijate luubi alt käis läbi pea 500 toodet ning nagu ikka jäid sõelale vaid parimatest parimad tooted, mis aitavad saavutada suurepäraseid tulemusi salongis või kodutingimustes.
Meigikategooria žüriisse kuulusid Lana Vallo, Lidija Malinovskaja, Ksenia Linjova, juuksetooteid hindasid Helen Heinroos, Renaldo Paabel ja Sergei Rakovski, kosmeetikatooteid testisid Katrin Rasmann, Ilona Alanko, Eva Miller ning maniküüri- ja pediküüritoodetele andsid hinnangu Nele Gelenitš, Mariliis Viidas ja Natalja Demidova.

Meie tootevalikus on samuti 2 teemantit:-)
Cell Innovation 5D Rejuvenating Mask
Cell Innovation 5D Enriched Body Lotion

Pole paremat aega maskitamiseks ja keha poputamiseks kui praegu, pika talve lõppedes:-)

Peagi jagame pildivalikut meeleolukast õhtust, mil kaunid naised, õhtujuhid ning esinejad särasid teemantitena parimatest parimate toodete kõrval!
Publiku silmi ja kõrvu paitasid kaunis Tanja ja hurmav James Werts, kelle esinemist saatsid Timo Vendt saksofonil ja Karl Kanter kitarril. Diana Arno moemaja modellid näitasid romantilist, mõnusa 70ndate vibe’iga kevadmoodi, mille märksõnadeks said armsad rüüžid, süütud pastellid, lehvivad midipikkuses kleidid ja seelikud ning loomulikult ka klassikaliselt liibuvad siluetid.

D’DIFFERENCE ®
Produced by
AS Chemi-Pharm
Harju maakond, Saku vald
Tänassilma küla, 76406
Tänassilma tee 11
Estonia EU
VAT EE100310771
E-mail: [email protected]

0
    Sinu korv
    Sinu korv on tühi
      Calculate Shipping
      Apply Coupon