Skip to main content

Pretty Curious Hand Wash seep D’DIFFERENCE x Tradehouse

Mulle nii meeldivad koostöö ja ühistöö projektid. Mind käivitab see, kui levinud arvamuse kohaselt ei suuda Eesti ettevõtted jõuda koos töötades tulemusteni, isegi kui ideed on üllad ja algused ilusad. See tekitab hasarti, et SAAB KÜLL!

Pretty Curious Hand Wash seep on tõestus, et SAI KÜLL ja väga sujuvalt. Idee ühistooteks sai alguse D’DIFFERENCE 10 ja Tradehouse 20 aasta juubelitest. Mõlemad numbrid näitavad järjepidevust ja tõestavad arengut ning liikumist. Meie tooted on Tradehouse ilukaubamajades väga hinnatud ja suhted ning teineteise mõistmine igal suhtlustasandil väga hea!

Pretty Curious Hand Wash on ilus, parimate pesu-ja hooldusomadustega looduslik toode. Selles pole SLS ja SLES aineid, mis mõlemad tekitavad paksu vahu, aga röövivad nahast niiskust. Selles on vees lahustuvad õlid, aloe vera ja niisutav glütseriin. Lõhn on mahe ja õrnalt puudrine. Selle seebiga ei pea kartma, et ka tihedalt käsi pestes, nahk kuivama hakkab.

FUN FACT ka, projekti algusfaasis, sattusid roosast seebist (mis oli selle töönimi) meie ettevõtte mehed isegi rohkem elevusse kui naisedJ Nüüd kui tegime tootmispartiid, soovisid paljud meie enda töötajad seepi endale koju viia ja kingitusteks osta.

Mind valdab suur uudishimu ja tahan juba praegu teada kuidas kliendid selle iluduse vastu võtavadJ

Loo autor: Carmen Kibur, D’DIFFERENCE brändijuht

Pildil: vasakul Laura Kuldkepp, Tradehouse tegevjuht

        keskel Reelika Rannamaa, Tradehouse turundusjuht

        paremal Carmen Kibur, D’DIFFERENCE brändijuht

D’DIFFERENCE ®
Produced by
AS Chemi-Pharm
Harju maakond, Saku vald
Tänassilma küla, 76406
Tänassilma tee 11
Estonia EU
VAT EE100310771
E-mail: [email protected]

0
    Sinu korv
    Sinu korv on tühi
      Calculate Shipping
      Apply Coupon