Skip to main content

23.04-30.04 ei saa allahindluseks kasutada lojaalsusprogrammi punkte. Sel perioodil saab punkte koguda.

Naha puhastamine kaks korda. Mida? Miks? Kellele?

Topeltpuhastamise trend sai alguse Aasiast, Lõuna-Koreast. Püüame selgusele jõuda, kas tegu on mööduva trendiga või on erinevate toodetega puhastamine kasulik ja vajalik.

Topelt puhastamine tähendab seda, et nägu puhastatakse kaks korda: kõigepealt õlibaasilise ja seejärel veebaasilise tootega.

Kellele ja miks seda vaja on?

Puhastamine on KÕIGE olulisem näohoolduse etapp. Punkt. Järjepidevus ja õige toodete valik tagab selle, et sa ei kuluta liigselt aega muretsemisele ja liiga palju raha. Kui sa korralikult nägu ja kaela ei puhasta, aga ostad järjest kallimaid kreeme, saad pettumuse osaliseks ja murekortsude omanikuks. Naha ühekordsest puhastamisest piisab ka. Topeltpuhastamisele mõtle siis kui:

 • Sa kasutada palju meiki
 • Sa kasutad palju erinevaid tooteid ja SPF-i
 • Sa viibid palju erinevate temperatuuridega keskkonnas (siseruumides ja väljas)
 • Su nahk eritab palju jääke ja rasu

Miks ikkagi kaks korda?

Esimene, õlibaasiline toode, on oluline valida harjumustest lähtuvalt. See sulatab lahti rasu, meigijäägid, SPF tooted, päevaga kogunenud tolmu ja mustuse. Teine, veebaasiline toode, on oluline valida vastavalt nahatüübi ja naha vajaduste järgi.

Esimene puhastaja vali harjumuse ja elustiili põhiselt, teine vali arvestades oma nahatüüpi.

Nii talitades võid olla kindel, et sinu järgmised tooted – seerumid ja kreemid, saavad teha oma tööd lihtsamini ja tõhusamalt.

Kas topeltpuhastamisel on ka ohud ja millal seda teha tuleb?

Topeltpuhastamine sobib õhtuti, hommikuseks puhastamiseks sobib kasutada kas nahatüübi järgi valitud puhastajat või ainult näovett.

Ainsaks ohuks saab pidada nahakaitsekihi ja loomuliku rasu liigset eemaldamist. Selle vältimiseks tulebki topeltpuhastust teha kas õhtuti või mõnel korral nädalas kui Sa pidutsed, nahk on paljude tootekihtidega kaetud ja eritab rohkem jääkaineid kui tavaliselt.

Kuhu sobitub mitsellaarvesi selles topeltpuhastuse protsessis?

Mitsellaarvesi ja näopuhastussalvakad ei ole piisavad korralikuks ja põhjalikuks näopuhastamiseks! Need on tooted, mida kasutada trennis, reisil, siis kui tunned et oled väga laisk ja ei jaksa😊Erandjuhtudel ja lühiajaliselt.

Juhul kui Sa soovid mitsellaarvett kasutada topeltpuhastuse protsessis, siis see on Sinu esimene puhastussamm, mitte teine (mitsellid on õliosakesed, mis sulatavad meigi ja rasu naha küljest lahti) Mitsellaarvesi ei ole näovesi, see ei sobi hommikuseks puhastamiseks, sest toode on mõeldud meigi eemaldamiseks.

Kas topeltpuhastust võib teha 2 korda sama tootega?

Võib. Kui sul on palju grimmi peal või kui sulle meie 6D õligeel väga väga meeldib või kui sul on tunne, et nahk ei saanud piisavalt puhtaks või kui sinu nahk on väga väga kurnatud, aga elustiili tõttu pead kasutama palju meiki, reisid palju, kasutad palju SPF-i.

Millised tooted D’DIFFERENCE valikust sobivad esimeseks ja millised teiseks puhasuseks?

1.samm on 6D Cocooning Gel-to-Oil Cleanser&Make-up Remover olenemata  nahatüübist

2.samm

Iga nahatüübi puhul, sobib puhastuse viimistlemiseks, naha pH tasakaalustamiseks ja tõhusaks rahustamiseks ning niisutamiseks 4D Hydrating Rosewater. See näovesi sobib ka hommikuseks kergeks puhastamiseks, õhtul enne seerumit või kreemi.

Kui sul on ebaühtlane jume, pigmendilaigud, nahk on kurnatud, tundub käe all ebatasane ja konarlik, kortsud teevad muret, punnid tüütavad ja poorid on laiaks veninud, siis soovitame peale puhastamist 6D Luminous Glow Face Essence näoessentsi. Väga võimekas naha olukorra kiire muutja täidab nii näovee kui seerumi rolli. Sobib hommikuseks puhastamiseks, õhtul enne kreemi.

Artikli autor, Carmen Kibur, D’DIFFERENCE brändijuht

D’DIFFERENCE ®
Produced by
AS Chemi-Pharm
Harju maakond, Saku vald
Tänassilma küla, 76406
Tänassilma tee 11
Estonia EU
VAT EE100310771
E-mail: [email protected]

0
  Sinu korv
  Sinu korv on tühi
   Calculate Shipping
   Apply Coupon