Skip to main content

MINU ILUMENÜÜ

ENERGIAÜHTLUSTAMINE | TASAKAAL | ERGUTAMINE | RAHUSTAMINE | KIIRE JA TÕHUS HOOLDUS | REISIMISEKS JA LAISKADEKS ÕHTUTEKS

ENERGIA

Kas esimesed naha vananemisilmingud ja väsimusmärgid teevad muret? Sinu nahk vajab head tasakaalu niisutavate, toitvate, vitamiinirikaste ainete vahel ning järjepidevat hooldustoodete kasutamist

ÜHTLUSTAMINE

Kas naha ebaühtlane toon, värvierinevused, pigmendilaigud ja vähene niiskus teevad muret? Sinu nahk vajab nahatooni ühtlustamist, sära, rohket niisutust ja toonuse tõstmist

TASAKAAL

Kas naha liigne läikimine ja rasu, vistrikud siin ja seal ning kuivus mõnes näo piirkonnas teevad muret? Sinu nahk vajab loomuliku kaitsekihi taastamist ja tasakaalustamist, tõhusat jääkainete eemaldamist ja kerge, kiiresti imenduva tekstuuriga hooldustooteid.

ERGUTAMINE

Kas jooned ja kortsukesed, toonuse vähenemine, niiskuse ja elastsuse kadu teevad muret? Sinu nahk vajab kiiret ja pidevat rakkude uuenemise kiirendamist, naha niiskussisalduse tõstmist, kollageeni ja elastiini tootmise stimulatsiooni.

RAHUSTAMINE

Kas sinu nahk reageerib „elule“ punetamise, kuivuse ja kestendamisega ning aeg ajalt pole pääsu vistrikest? Sinu nahk vajab rahustamist, hoolt ja pehmust, niiskussisalduse tõstmist ja loomuliku kaitsekihi taastamist.

 

KIIRE JA TÕHUS HOOLDUS

Kas sul on kiire, aga ees ootab oluline õhtu? Sinu nahk vajab hetkega mõjuvat turgutust, siledat ja siidist pinda, ühtlast ning säravat jumet.

REISIMISEKS JA LAISKADEKS ÕHTUTEKS

Me kõik soovime kergemat kohvrit ja mugavust, maksmata lõivu toodete efektiivsusele ja heale toimele.

D’DIFFERENCE ®
Produced by
AS Chemi-Pharm
Harju maakond, Saku vald
Tänassilma küla, 76406
Tänassilma tee 11
Estonia EU
VAT EE100310771
E-mail: [email protected]

0
    Sinu korv
    Sinu korv on tühi
      Calculate Shipping
      Apply Coupon