Skip to main content

Miks on vaja öökreemi?

Kui meie magame, siis nahk „on tööl“. Meie puhkeajal pühendub see uuenemisele ja jääkainetest vabanemisele. Kas me saame aidata? Jah, kasutades tõhusat öökreemi!

Kas ja miks on lisaks päevakreemile vaja veel öökreemi? Meie kliimas, kus on palju vaheldust – neli aastaaega, suured temperatuurikõikumised sise- ja välisruumide vahel, keskküte, tuul ja vihm, saab kreemi kasutamise vajadusest aru kohe kui mõõta naha niiskussisaldust. Tulemustest ilmneb, et enamikul meist väheneb kevad-talvel naha niiskus- ja toitainete sisaldus drastiliselt. Pahatihti võib näha ja tunda, et nahk hakkab punetama ja kestendama ehk piltlikult öeldes: ise kreemi küsima. Et olukord selliseks ei muutuks, ongi hea kasutada erinevaid kreeme hommikul ja õhtul.

Kui päevakreemid niisutavad ja kaitsevad, siis öökreemid taastavad ja toidavad. Päevakreemid on loodud kiiremini imenduma, et oleks mugav end meikida, ilma et jumestuskreem hakkaks nö „rullima“ ja nahk läikima. Õhtul kui nahk saab puhastatud, on hea seda hellitada toitva kreemiga. Viimases võiks olla õlisid ja vitamiine, miks mitte ka sheapähkli võid, peptiide või taimseid tüvirakuekstrakte. Öökreemide koostis on tavaliselt tummisem ja toitvate ainete kontsentratsioon suurem. Ka ei lisata öökreemidesse päikesekiirguse eest kaitsvaid komponente – neis puudub päikesekaitsefaktor.

SOOVITUS: D’DIFFERENCE 4D Nourishing Night Cream 50 ml – kuivale ja tundlikule nahale, shea pähklivõi ja argaaniaõliga
5D Rejuvenating Night Cream 30 ml – küpsele nahale, taimse tüvirakuekstrakti ja hüaluroonhappega

Kui kreemist ei piisa…

Magamata öö jätab näole paratamatult jäljed: halb jume, paistetus, sügavamad jooned ja kortsukesed. Magades keha lõdvestub ja stressihormooni ehk kortisooli tootmise tase väheneb. Kortisool võib olla kaasosaline naha õhemaks muutumisel ja jume halvenemisel. Uni omakorda tõstab melatoniini taset. See hormoon käitub sarnaselt antioksüdandile, millel on võimekus vähendada nii pigmendilaike kui ka kortsukesi. Kui võimalik, proovi enne uinumist pea mõtetest tühjaks saada ja lõõgastuda! Sellega aitate oma keha ja paitate palgeid. Puhkamine, naha õige ja pidev hooldamine on nende tegevuste hulgas, mida me ise teha saame, et nooruslikkust säilitada.

Naha puhastamine on ka öise nahahoolduse A ja O. Ei ole vaja osta kallist kreemi ja loota, et see ilusaks teeb! Niisiis, enne kreemitamist tuleb nahk puhtaks teha. Selleks kasuta vastavalt nahatüübile, hooajale või harjumusele puhastuspiima, -geeli või -vahtu ning seejärel näovett. Muide, kui su nahk on kuiv, aga tundub, et ilma pesemiseta nahk puhtaks ei saa, võib ka puhastuspiima maha pesta.

SOOVITUS: D’DIFFERENCE 4D Mild Cleansing Gel for Face&Eyes – pehme geel, millega saab puhtaks pesta näo ja silmad. Toode on saadaval 120 ml pudelis kui ka 30 ml tuubis

Seejärel lähtu oma naha seisundist ja isiklikust tundest. Ma saan iga päev kirju, kus palutakse nõuandeid, kuidas talvel oma paberkuivaks muutunud naha olukorda paremaks muuta. Kui näib, et kreem ei mõju või ei täida kõiki ootusi (isegi kui see näiteks suvel sobis) võib asi olla selles, et keha kasutab ära nahas olevaid vitamiinide, niiskus- ja toitainete varusid ning pelgalt kreemist ei pruugigi kasu olla. Haara enne kreemi kas maski või seerumi järele ja veendu ise, et sellest võib abi olla!

SOOVITUS: D’DIFFERENCE Golden Jojoba Balm 15 ml – ideaalne talvetoode, mis sobib kõikide kuivade kohtade hooldamiseks ja on hea kogu perele. Väga tõhus nipp on selle kreemi kasutamine seerumina, öökreemi all. Hommikul on pilt peeglis ja enesetunne palju paremad!

D’DIFFERENCE 5D Rejuvenating Face Serum 15 ml – 3 erineva molekulisuurusega hüaluroonhapped tagavad mitmetasandilise niisutuse ja mitte ainult. Hüaluroonhape on selline „võluvits“ mis annab nahale täidluse ja vetruvuse, mida rohkem aeg meie välimust mõjutab, seda vähemaks naha loomulikku vetruvust jääb. Hüaluroonhappe abil on võimalik teatud piirini olukorda taastada.

Pärast efektitoodet on järg kreemi käes. Hea, kui kasutaksid eraldi silma- ja öökreemi, kuna nahk neis piirkondades on erinev. Kindlasti määri näokreemi ka kaelale, sest nägu ei lõpe mitte lõua, vaid kaelaga

 

Ilusaid ärkamisi!

Teksti kirjutas: Carmen Kibur, D’DIFFERENCE brändijuht

D’DIFFERENCE ®
Produced by
AS Chemi-Pharm
Harju maakond, Saku vald
Tänassilma küla, 76406
Tänassilma tee 11
Estonia EU
VAT EE100310771
E-mail: [email protected]

0
    Sinu korv
    Sinu korv on tühi
      Calculate Shipping
      Apply Coupon