Skip to main content

Meist

Kosmeetikasarjade D’DIFFERENCE ja D’DIFFERENCE For Men idee pärineb Dr. Ruth Oltjerilt, kes aastaid tagasi, koostöös teiste arstide ja teadlastega, asus otsima lahendusi lamatiste ja põletushaavade ravimisel. Tulemused olid sedavõrd tõhusad, et otsustati kogutud teadmisi ja kogemusi rakendada ka kosmeetikavaldkonnas.

Dr. Oltjeri visiooniks oli luua nahahooldussari, mis põhineks võimalikult suures ulatuses looduslikul toorainel, ei sisaldaks sünteetilisi värvaineid ning mis oleks ühtviisi tõhus kui ohutu, tulemuslik ja meeltele nauditav.

Sarja arendustiim, kuhu kuuluvad arstid, keemikud ja biokeemikud üle kogu maailma, töötab täie pühendumisega. Kõige aluseks on kvaliteetne tooraine, mis on looduslik ning kannab endas naha jaoks väärtuslikke omadusi. Teiseks oluliseks komponendiks on õige tehnoloogia valik, mis võimaldab koostisosadel säilitada nende algsed omadused ehedaimal viisil.

Toodete valmistamisel järgitakse kõrgeid kvaliteedi standardeid –  ISO 9001 ja ISO 14001. Tooted on läbinud Challenge testid, neil on kehtivad ohutushinnangud ja dermatoloogilised testid. Eesmärgiks on olla põhjamaade innovatiivseim, vastutustundlikeim ja hoolivaim kosmeetikatootja.

D’DIFFERENCE ja D’DIFFERENCE For Men sarjade toodetel on 4D ja 5D tähistused. Need viitavad peamistele koostisosadele ja nende kasuteguritele.

WHITE BEAUTY

White Beauty sarja kreemid sisaldavad 100 Alpitaime hulgast valitud seitset taimeekstrakti, mis kõik toetavad pigmendilaikude lõhustamist ja naha kaitsmist uute „kurjamite“ eest. Lisaks on toodetes niiskust-ja toitaineid järk-järgult vabastavad värvohaka oleosoomid, erinevad õlid, taastavad Surnumere mineraalid ja niiskust säilitavad ning naha siidiseks muutvad siidiproteiinid.
Mida inimesed pelgavad kui kreemi nimi viitab valgele? Palju on väärarvamust, et kreem teeb näost valgeks. Seda pole põhjust peljata. Vastupidi, valgendavad tooted muudavad naha klaariks ja ühtlustavad tooni. Veel arvatakse, et kreemi tuleb kanda vaid pigmendilaigule. Kuna hooldustoodetel on selline mõju, et liigsed pigmendikogumid lõhustatakse ja melaniini liigtootmist hoitakse kontrolli all, siis hoiab kreemi kasutamine suuremal pinnal ära uute võimalike pigmendilaikude tekke. Seega kui teie valik on kreem, siis ühtlane nahatoon, piisav niisutus ja naha loomuliku talitluse toetamine, on ilmselged boonused, mis sellise valikuga kaasnevad.[

NATURAL BEAUTY

nahahooldus, niisutav sari, skin care, moisturizers, caring, hooldav, toitev, nourishingHuumorinoodiga on öeldud, et Natural Beauty sari sobib kõigile – vastsündinutest vanuriteni. Puhta naljana seda võtma ei pea, sest tegelikult nii ongi. D`DIFFERENCE või Domina Elegans kaubamärki kandvad Natural Beauty sarja tooted on mõeldud igale nahatüübile ja vanusele. Need on alguse saanud nö. haiglakreemidest, kus põhirõhk läheb naha loomuliku kaitsevõime taastamisele. Kõik tooted alates naha puhastamiseks vajalikest kuni kreemide ja kehatoodeteni, sisaldavad patenteeritud HYDRESIA® emulsiooni, siidi proteiine, looduslike õlide kokteili ja Surnumere mineraale. Need võimsad koostisosad on kõikide toodete südames ja tagavad 4D toime- niisutamine, toitmine, naha kaitsevõime tugevdamine ja säilitamine. Lisaks nendele suurepärasele omadustele on Natural Beauty sarja tooted kiiresti imenduvad ja maheda lõhnaga. Oleme pannud sellesse sarja Eesti arstide, biokeemikute ja teadlaste armastuse ning suure töö!

CELL INNOVATION

nahahooldus, vananemisvastane, pinguldav, anti-ageing, firming, skin care, hyaluronic acid, plant stem cells, taimsed tüvirakud, hüaluroonhapeRääkides looduskosmeetikast on paljudel hirm, et vananemisilmingute ja elastsuse kao vastu jäävad emakese maa pakutavad ekstraktid jõuetuks. Õnneks on olemas taimsed tüvirakud – parim energiaallikas meie enda tüvirakkudele. Tüvirakud on paljunemisvõimelised rakud ja selleks, et nahk püsiks sile ja elastne on pidevalt vaja rakkude uuenemise protsessi kiirendada. Alates aastast 2009 on tüvirakkudest üha rohkem kuulda. Esmalt avastasid teadlased, et ühte liiki Šveitsist pärit õunasort püsib märksa kauem värske ja krõmps kui teised. Leiti, et selle õuna tüvirakud funktsioneerivad sarnaselt meie tüvirakkudele. Nüüd saame öelda, et taimseid tüvirakke on võimalik ekstraheerida paljudest teistest taimedest, näiteks pruunist riisist ja sojaubadest, nagu seda on tehtud eestimaise looduskosmeetika sarja Domina Elegans/D´DIFFERENCE toodetes.
Kui kasutada taimse tüvirakuekstraktiga tooteid, siis on peale paari nädala kuni ühe kuu möödumist näha tulemusi – jooni ja kortsukesi on vähem, naha elastsus ja toonus on tõusnud, naha kaitsevõime suurem ja jume on imeline, nagu portselan. Kui teile on oluline võimas looduslik „jõujaam“ teie nahas, siis leidke üles taimsete tüvirakkudega tooted! Kõik Cell Innovation sarja tooted, tähisega 5D, taimseid tüvirakke sisaldavad. Kuna rõhume uuenduslikkusele, oleme lisanud sarja kreemidesse, seerumitesse ja maskidesse ka hüaluroonhappe, mille niisutav ja niiskust säilitav mõju on legendaarsed!

D’DIFFERENCE FOR MEN

meestele, kreemid, nahahooldus, niisutav, pinguldav, energia, vananemisvastane, kiiresti imenduv, tõhus, skni care for men, moisturizing, anti-ageing, lovely texture, well absorbing, fragrance, plant stem cells, peptides, hyaluronic acidMeestesarja loomine on olnud huvitav väljakutse, oleme nautinud luksuse ja looduslikkuse ühendamist, et meeste nahk keskkonna halva mõju vastu kindlustada. Meie meestesari D’DIFFERENCE FOR MEN koosneb puhastustoodetest, kreemidest ja raseerimisjärgsetest vahenditest, millel on tõhus toime ja iseloomulik mehine aroom. Kõik tooted on kiiresti imenduvad, väga lihtsasti kasutatavad ja igale nahatüübile sobivad. Need annavad võimaluse ja põhjuse nautida energiast pakatavat, sügavuti niisutatud nahka, mida on soov ikka ja jälle puudutada!

D’DIFFERENCE ®
Produced by
AS Chemi-Pharm
Harju maakond, Saku vald
Tänassilma küla, 76406
Tänassilma tee 11
Estonia EU
VAT EE100310771
E-mail: [email protected]

0
    Sinu korv
    Sinu korv on tühi
      Calculate Shipping
      Apply Coupon