Skip to main content

Kuidas hooldada rasust nahka? D’DIFFERENCE annab nõu

RASUNE NAHK on kerge rasuse läikega, mille põhjustab intensiivne rasueritus. Nahk võib näida kahvatu ja kollaka tooniga, poorid on nähtavad. Rasuse naha tekkepõhjuseid on mitmeid, kõige levinumad neist on hormonaalsed, geneetilised või valede nahahooldustoodete kasutamine. Punnide ja vistrike algseks põhjustajaks võib olla rasune nahk, mida on valesti hooldatud.

KUIDAS HOOLDADA?
Reegel number 1 – ära kuivata oma nahka ära! Kui naha pind muutub kuivaks, siis see saadab kehale signaali, et tuleb toota rohkem rasu. Kuigi see on väga tavaline eksimus, siis ei ole seda nii kerge leevendada. Kerged ja kiiresti imenduvad niisutavad tooted on tähtsad. Meie soovitaksime kasta end hüaluroonhappesse, kui see oleks vaid võimalik;-).

Efektiivsed kuid nahale õrnad puhastusvahendid, happetoonikud, kerged koorijad, tasakaalustavad ja rahustavad seerumid koostöös kergete emulsioonidega annavad nähtavaid tulemusi.

Rasuse ja küpse naha “rõõmsale” kooslusele soovitame niisutavaid kreeme meie Cell Innovation sarjast. Kui nahk muutub päevasel ajal rasuseks, soovitame rasu eemalduseks õhukesi, rasu imavaid pabereid.

Tooted rasuse naha ja akne jaoks D’DIFFERENCE valikus:

Head vaatamist, kuulamist, lugemist!
Carmen Kibur ja Barbara Kärtner, D’DIFFERENCE vlog´i autorid

D’DIFFERENCE ®
Produced by
AS Chemi-Pharm
Harju maakond, Saku vald
Tänassilma küla, 76406
Tänassilma tee 11
Estonia EU
VAT EE100310771
E-mail: [email protected]

0
    Sinu korv
    Sinu korv on tühi
      Calculate Shipping
      Apply Coupon