Skip to main content

Kõige tähtsam on korralik naha puhastamine?

Millega ja kui tihti puhastada, sellest me Barbaraga räägimegi. Ära mõtle oma vanusele – nahka peab spetsiaalsete toodetega puhastama hakkama sellest ajast kui rasunäärmed ja hormoonid aktiivsemalt tööle hakkavad. Enne seda piisab veest.

Lähtu puhastustoodete valimisel oma nahatüübist ja selle seisukorrast ning mõtle, kas puhtusetunde saavutamiseks meeldib Sulle nahka pesta. Klassikalised tooted, millega pesta on vahud ja geelid, uuena ka puhastusõlid. Ilma veeta kasutatavad tooted on puhastuspiimad ning emulsioonid.

Peale puhastamist kasuta kindlasti näovett või essentsi. See viimistleb puhastusrituaali, tasakaalustab naha pH ja aitab tugevdada naha kaitsekihti.

Mida kasutada hommikuseks ja mida õhtuseks naha puhastamiseks sõltub suuresti nahatüübist, erinevatest keskkondadest kus päeval on plaanis viibida ja meigi -ja/või SPF kreemi hulgast. Mida rohkem te eelmainitud tooteid kasutate, seda põhjalikumalt tuleb need ka eemaldada. Hommikul piisab sageli näoveest, aga kui nahk on problemaatiline või väga rasune, siis soovitan kasutada ka hommikuti geeli või vahtu.

D’DIFFERENCE näopuhastustooted leiad siit:

Meie tooted on müügil ka Kaubamajas, I.L.U. poodides, Tallink laevadel ja e-poes, Loverte e-poes, Tradehouse ilukaubamajades ja e-poes, purecosmetics.com keskkonnas ja Kehapood poes ning e-poes.

D’DIFFERENCE vlogi autorid on Barbara Kärtner ja Carmen Kibur

D’DIFFERENCE ®
Produced by
AS Chemi-Pharm
Harju maakond, Saku vald
Tänassilma küla, 76406
Tänassilma tee 11
Estonia EU
VAT EE100310771
E-mail: [email protected]

0
    Sinu korv
    Sinu korv on tühi
      Calculate Shipping
      Apply Coupon