Skip to main content

Kas kreemide abil saab pigmendilaikudest lahti? Enne ja pärast pildid.

Pigmendilaigud tekivad väga kiiresti. Kellel ja miks täpselt melaniini ületootmine tekib, ei osata öelda. Kõige sagedamini näeme pruune laike ülahuule kohal, laubal, põskedel ja silmaümbruses. Osade jaoks on see probleem, teisi teema ei puuduta ning laikudega tegelemise soov ja intensiivsus on igaühe oma asi.

Kuna melaniin asub epidermises (naha ülemine kiht, kuhu aktiivained jõuavad), siis on kreemidel võimekus melaniini kogumeid lõhustada, väiksemaks ja heledamaks muuta. Tavaliselt kasutatakse selleks taimeekstrakte, mille eelis on aastaringne kasutamisvõimalus. Taimeekstraktid ei tee näost valgeks. Need ühtlustavad nahatooni ja pärsivad uute laikude teket.

Karmide, nahka valgeks muutvate komponentide puhul, peab olema ettevaatlik ja jälgima kasutusjuhendeid tootel. Sama on ka happekoorimiste ning laserprotseduuridega. Need on lubatud pimedal ajal ja kõrvalmõjuna kaasneb pikaajaline (2 ndl) naha koorumine, kaitsekihi nõrgenemine ning niiskusvaesus ja sellest tulenev naha tundlikkus. Salongiprotseduurid annavad kiirema efekti ja nende eelistamine sõltub inimesest ja protseduuri tegijast. Kreemide puhul peab arvestama, et tulemuse saavutamiseks kulub paar kolm kuud.

D’DIFFERENCE 5D WHITENING FACE CREAM on kiiresti imenduv näokreem, mis koosneb hoolega valitud alpitaimede ekstraktidest, millel on pigmendilaikude tumedust, kontrastsust ja suurust vähendav mõju. Taimeekstraktidel ei ole koorivat toimet, seetõttu ei pea pelgama liigset kuivust ja kestendust. Kreemi kasutamise tulemusel muutub jume klaarimaks ja ühtlasemaks.

Kreem sobib aastaringseks kasutamiseks igale nahatüübile, ka tundlikule nahale. Päikeserikkal perioodil võib toodet kasutada juhul kui SPF kaitsega kreem on samuti nahahoolduse osa. Samuti võib suvel kasutada kreemi ööhooldusena.

HEAD VAATAMIST JA TUTVUMIST, SILEDAT JA ÜHTLASE TOONIGA NAHKA KÕIGILE!

Carmen ja Barbara,
D’DIFFERENCE vlog´i loojad

D’DIFFERENCE ®
Produced by
AS Chemi-Pharm
Harju maakond, Saku vald
Tänassilma küla, 76406
Tänassilma tee 11
Estonia EU
VAT EE100310771
E-mail: [email protected]

0
    Sinu korv
    Sinu korv on tühi
      Calculate Shipping
      Apply Coupon