Skip to main content

Kahe noore inimese kogemuslood

Mulle kirjutas ühel hilisõhtul Christina, kes palus toetada ajakirjanduse ja kommunikatsiooni eriala värskete tudengite tutvumisüritust. Sellise peo tava näeb ette erinevate ülesannete lahendamist ning D’DIFFERENCE puhul leppisime kokku, et esmakursuslased loovad erinevates gruppides meie tootele foto ja reklaamteksti. See tundus nii lahe, sest tavaliselt teeme tekstid ja paljud fotod ise ja seetõttu on nii tore näha, kuidas teised meie brändi näevad.
Võitjagrupi slogan sai selline: „Su nägu on Sinu juveel! Ka hilisõhtud saavad alati värske alguse D’DIFFERENCE toodetega.“ – Hoogne, lennukas ja tore, meile väga meeldib!

Kuna meil tekkis Christinaga hea kontakt, uurisin kas tema ja mõni tema kursakaaslane oleksid huvitatud meie toodete testimisest ja oma kogemuse jagamisest koos ENNE ja PÄRAST fotodega. Toon need lood nüüd teieni.
Loodan väga, et need lood inspireerivad ka neid, kellel sarnaseid muresid ei ole. Emad, kelle tütred on hädas punnikeste ja ebaühtlase nahaga, siin võib olla võimalus aidata…

Naha puhastamine ja niisutamine (mitte õlidega toitmine) on sageli lihtsad võluvõtmed, mis särava naha uksed avavad!

Head uudistamist!
Carmen Kibur
D’DIFFERENCE brändijuht

Christina kogemus

Ma olin valmis selleks, et suurt muutust ei toimu, sest puhastasin igapäevaselt nägu juba varem ning kasutasin ka niisutavat kreemi, mistõttu arvasin, et ju ei olegi võimalik mul midagi muuta ning pidev punetus ja tumedad sõõrid on normaalsed.
 
Varasemalt lahkusin haruharva kodust ilma meigita, sest mul pole kuid õnnestunud vabaneda põskedel olevast punetusest. Minu lõug ja nina ümbrus olid samuti üsna laigulise ja ebaühtlase tooniga, mistõttu katsin need piirkonnad alati isegi paariks minutiks kodust lahkudes peite- või jumestuskreemi alla. Üleüldine ilme oli üldse 20- aastase neiu kohta kuidagi tuhm ja elutu. 
 
Nüüd saan öelda, et olen hakanud tunduvalt rohkem ilma meigita ringi liikuma. See on kuidagi nii vabastav, kui hommikul peeglisse pilku heites vaatab vastu kumav ja punetuse vaba näonahk. Kadunud on ka kiskuv tunne põskedel ja üleliigne rasueritus T-tsoonis. Ma olen aastate jookul proovinud väga erinevaid tooteid, sh. apteegikosmeetikat, kuid nii kiiret ja silmnähtavat tulemust pole mul varem õnnestunud saavutada. Kõige suurem muutus ongi toimunud mu enesekindluses, sest ma ei pea igapäevaselt enam nii palju vaeva nägema. Siiski tooks välja, et isegi inimesed, kes mind igapäevaselt näevad on märganud, et mu nahk on muutunud kumavamaks ja tüütu punetus, mis kippus meigi alt välja piiluma on kadunud. Muutus on suur, isegi kui mu näonaha seisund ei olnud eelnevalt katastroofiline.
 
Toon välja ka tähelepanekud erinevate toodete juures, mis mulle kõige enam meeldisid. 

➡️ 6D Luminous Glow Face Essence. Ma pole varasemalt teab mis palju näoessentse ja seerumeid kasutanud, sest kartsin, et need tekitavad minu aknele kalduvale nahale lisapunne. Alguses oli kasutamine ka selle tõttu veidi veider, sest otsustasin proovida toodet otse peopesast näole kandes. Vedel essents kipus laiali voolama, kuid teise korraga sain juba aru, et toodet kulub ühes korras palju vähem kui arvasin. Juba peale esimest korda oli ärgates nägu silmnähtavat säravam ning niisutatum. Mulle tundub, et pikema kasutamise peale on hakanud isegi jonnakad aknearmid heledamkas muutuma.Tänaseks pole ma nõus enam seda essentsi oma igapäevasest rutiinist välja jätma. Postiivne on ka see, et toodet jätkub nii pikaks ajaks. 
 
➡️ 4D Mild Cleansing Gel oli minu jaoks vist üks kõige suuremaid üllatajaid, sest mul ei olnud erilisi ootusi – mõtlesin,et kui eriline saab näopesugeel ikka olla. Tuleb välja, et ka näopesugeelil ja näopesugeelil on vahe. Esimene asi, mida ma peale kasutamist tähele panin oli see, et kui tavaliselt peale näo pesemist mu nahk alati kiskus väga ebameeldivalt, siis peale selle geeli kasutamist mul ei olnud tunnet, et pean ruttu nägu niisutama. Teiseks olin ma väga üllatunud, et geel eemaldas ilma suurema pingutuseta nii veekindla kulmutoote kui ka ripsmetuši. Viimane oli minu jaoks eriti oluline pluss, sest mul on tundlikud silmad ning paljud silmameigieemaldajad ärritavad mu silmi. Nüüd ei ole ma aga pidanud enam kordagi eraldi silmameigieemaldajat kasutama, sest nägu pestes käin üle ka silmadest ja sellest piisab täielikult. 
 
➡️ 4D Universal Revitalizing Face Cream on 24 h kreem on järjekordne toode, millest ma ei ole nõus peale testimist loobuma. Mulle VÄGA meeldib, et tootele ei ole lisatud tugevaid lõhnaaineid, mis on paljudes näokreemides. Sellest olulisem oli minu jaoks aga see, et antud kreem ei jätnud minu näonahka peale kasutamist rasuseks vaid imendus kiiresti. Mul on kombineeritud näonahk, mis tähendab, et põsed on üldjuhul kuivad ning T-tsoon eritab tugevalt rasu. Peale selle kreemi pikemat kasutamist ei ole ma kahe piirkonna vahel enam nii olulist erinevust tähele pannud, vaid näonahk on üldiselt niisutatud. Mulle meeldib hommikuti kasutada seda kreemi meigi all, sest siis sulanduvad ülejäänud tooted nahka palju paremini ning üldmulje jääb kena ning kumav. 
 
➡️ 4D Care & Fix Face Mist on aga raudselt minu uus lemmik. Ma olen proovinud meigifanatina väga palju erinevaid meigikinnitusspreisid. Mul on väga pikad päevad, mistõttu on minu jaoks oluline, et ma ei pea meiki päevas mitu korda uuesti üle tegema. Seda spreid kasutades olen täheldanud, et jumestus püsib tõesti hommikust õhtuni ja nägu on samal ajal niisutatud. Mis mulle kohe silma jäi oli aga see, et peale meigi lõpetamist ja sprei kasutamist kadus koheselt näolt kole puudrine kiht ning meik justkui sulas nahaga üheks ning muutus palju loomulikumaks. Mulle meeldib spreid kasutada ka vahepealsete sammude juures. Näiteks enne kreemtoodete hajutamist, sest niisutav sprei muudab minu töö palju lihtsamaks ning tooted hajuvad iseenesest. 
 
Ma tõesti üritasin olla üsna kriitiline, sest nagu mainisin olen aastate jooksul kasutanud päris palju erinevate brändide erinevaid tooteid. Nii kodu- kui välismaised. Ma ei oska siiani aga ühegi toote juures midagi halba välja tuua. Olen leidnud omale uued lemmikud, mida jään kindlasti tükiks ajaks soetama.

Liisa kogemus

Olen testinud D’DIFFERENCE tooteid tänaseks üle kuu aja (vahemikus 02.09.2022– 08.10.2022) ning kirjutan ausa kasutajakogemuse, mida sel perioodil märkasin.
 
➡️ 6D Luminous Glow Face Essence Näoessentsi kasutamine oli minu jaoks esmakordne. Alguses lasin toodet vatipadjale, ent aegamööda olen hakanud essentsi näole kandma hoopis sõrmedega. Toote tekstuur on vedel, mistõttu oli esimesed korrad hea ikkagi vatipatja kasutada. Esimestel kordadel kippusin tootega liialt priiskama ning vajutasin vatipadjale 1,5 pumbatäit vähemalt. Kindlasti pole nii palju vaja. Praeguseks kasutan korraga pool või äärmisel juhul ühe pumbatäie. Usun, et ka selle toote puhul kehtib ütlus: vähem on rohkem.
Kuu aja jooksul tundsin kohati, et nahk väsib essentsist ära. Kui näopesugeeli kasutan igapäevaselt, siis näoessentsi puhul tunnen, et parima efekti annab toode siis, kui panna seda 1–2 päeva tagant, mitte igal õhtul või hommikul.
Tootel on väga omapärane, ent meeldiv lõhn, mis jällegi väga hea on. Mulle tõesti meeldis, et essents ei jäta nahka kuivaks, vaid annab sellele mõnusa ja särava kuma.
 
➡️ 4D Mild Cleansing Gel Näopuhastusgeel on minu jaoks toode, mille osas olen äärmiselt nõudlik. Olen katsetanud nii Eesti kui ka välismaa tooteid, kuid ühte lemmikut pole tekkinud. Sobiva toote leidmine on senini tundunud lõputu saagana, ent olukord muutus, kui andsin D’DIFFERENCE’i puhastusgeelile võimaluse.
Minu jaoks on oluline, et näopesugeel lisaks puhastamisele, niisutaks ja rahustaks nahka. Sattusin toodet kasutama väga stressirikkal perioodil, kus näonaha olukord oli kehv. Kasutasin sel hetkel palju meiki, mis esitas näopesugeelile koheselt väljakutse. Toote töö oli kiire ja korralik – imeväiksest kogusest piisas, et nahk puhtaks saada; pärast pesu näonahk ei kiskunud ega olnud ebameeldivalt kuiv (mida olin teiste toodete pealt täheldanud). Pesugeel on nii tõhus, et see suudab veekindla ripsmetuši või tugeva ripsmeliimi esimese korraga eemaldada. Kuna suhtun näohooldustoodetesse üldjuhul kriitiliselt, siis arvasin, et äkki esimesel korral lihtsalt vedas. Ei, ka järgmistel kasutuskordadel oli efekt sama hea. Kindlasti annan plusspunkte kauni pakendi ja imehea lõhna eest.
Võin öelda, et D’DIFFERENCE’i näopuhastusgeeli olen nõus kahtlemata raha investeerima ning olen leidnud toote, mis meeldib nii mulle kui ka kohati kapriissele kombineeritud näonahale.
 
➡️ 4D Universal Revitalizing Face Cream Sarnaselt pesugeelile, on ka näokreem üks toodetest, mida valin endale tavaliselt pikalt ja põhjalikult. D’DIFFERENCE’i näokreemi puhul paelub mind taaskord meeldiv lõhn ja hea konsistents. Kreemi on lihtne ja mõnus peale kanda ning toode imendub kiiresti.
Kindlasti väärtustan seda, et kreem ei jäta nahka kleepuvaks ega raskeks ning niisutab väga hästi. Kuu aja jooksul märkasin, et mu nahk ei ketenda enam teatud kohtadest, mis on ainult rõõm. Näokreemi meeldib mulle kasutada kas õhtul enne magamaminekut või enne meigi tegemist. Nahk särab, kumab ning on pehme ja siidine.
Kuigi kreemi soovitatakse kasutada 1–2 pumbatäit, siis mõnikord panin ka kolm, kui tundsin, et nahk vajab eriti niisutust.
 
➡️ 4D Care & Fix Face Mist Näoudu – appi, mis üllataja. Tõttöelda olin ma näoudu suhtes kõige skeptilisem. Minu jaoks on väga tähtis, et hommikul tehtud meik püsiks liikumatuna näos ka õhtuks; ei lähe vahepeal õliseks või ei tuleks lihtsalt maha. Siiski kipub näo T-tsoonis paratamatult nahk õliseks minema, mistõttu arvasin, et sama stsenaarium kordub ka näoudu puhul. Alguses oli näoudu minu jaoks lihtsalt atraktiivse nime ja hea lõhnaga toode, kuid oma eksimusest sain kiirelt aru. Toode tõesti kinnitab meigi, muutes selle kauapüsivaks ja kauniks. Pole öelda ühtegi nurinat, kuna näoudu teeb tööd oi, kui hästi. Võrreldes seda toodet teiste brändide kinnitajatega, siis märkasin erinevust just silmameigis. Näouduga püsis nii ripsmetušš kui ka lauvärvid vabalt 12+ tundi. Kui varem oleks selle aja peale ripsmetušš juba pudenenud või olnud ebameeldivalt laiali, siis näoudu ei lasknud sellel kuhugi liikuda. Väga suur pluss selle toote puhul on see, et näoudu ei tekita näole raskust ja maski-tunnet. Kus ma küll varem olin, et sellest midagi kuulnud polnud? Super toode.
 
Mida ma siis ikkagi kogesin?

Pesugeel ja näoudu on kahtlemata võitnud kuu aja jooksul minu südame ja hoiavad tugevat esikohta. Näoessents- ja kreem on kohe esikoha järel ning kõikidele toodetele julgen kahe käega alla kirjutada.
Kiirel eluperioodil hakkab stress tavaliselt märku andma just näos: punetavad punnid, ketendus, T- tsoonis rohkem rasusust ja kohati ka kuivust. D’DIFFERENCE’i tooted tulid minu näonahaga suurepäraselt toime. Kuigi tooted on võrdlemisi kallid, siis päriselt igat oma senti väärt. Usun, et D’DIFFERENCE muutis mu
kuu aja jooksul veel nõudlikumaks näohooldustoodete osas ja tutvustas brändi, kelle kätte oma näonahk usaldada.
Aitäh, et sain võimaluse kuu aja jooksul erinevaid tooteid proovida. Minu skin guardian tänab!

D’DIFFERENCE ®
Produced by
AS Chemi-Pharm
Harju maakond, Saku vald
Tänassilma küla, 76406
Tänassilma tee 11
Estonia EU
VAT EE100310771
E-mail: [email protected]

0
    Sinu korv
    Sinu korv on tühi
      Calculate Shipping
      Apply Coupon