Skip to main content

Evelin Võigemast ja Britta Talving katsetasid, kui hästi sobib neile D’DIFFERENCE Anti-Redness kreem

Evelin Võigemast Britta Talving Evelin Võigemast Britta Talving Evelin Võigemast Britta Talving Evelin Võigemast Britta Talving

Näitleja Evelin Võigemast ja blogijast moekommunikatsiooni spetsialist Britta Talving testisid kuu jooksul, kuidas toimib punetust leevendav D’DIFFERENCE Anti-Redness öökreem.

Evelin Voigemast Foto Krõõt Tarkmeel
Foto Krõõt Tarkmeel

Evelin Võigemast

Mul on kuiv ja segatüüpi nahk ning olen talviti hädas kuivade laikudega näol. Need on sellised piirkonnad näol, kuhu kreem justkui ei “ulatu”, kuid pärast tundlikule nahatüübile mõeldud D’DIFFERENCE öökreemi kasutamist ei ole olnud selliseid probleeme.

Pärast näopuhastust on mul tavaliselt näonahk üsna janune. See tunne sarnaneb selle hetkega kui juua pärast rasket trenni mõnuga vett, kuid D’DIFFERENCE öökreem tõesti niisutab ja toidab minu palet. Märkasin ka, et see tunne kestab kuni hommikuni ja toime pikendamiseks olen kasutanud seda külmemate ilmadega ka päevasel ajal. Pale on pärast hooldatud, aga samas mitte liialt rasune.

Kreemi puhul on positiivne ka see, et toode töötab nagu lubatud. Lugesin enne kasutama hakkamist pakendil olevat infot ja mitu nädalat hiljem võrdlesin, kas minu isiklikud tunded on samad. Ja on tõesti: jume on ühtlane ning nägu pehme. Lisaboonuseks pean ka seda, et kreem ei sisalda ühtegi lõhna- ega värvainet, aga on siiski väga meeldiva aroomiga, sest üdini looduslikud koostisained lõhnavadki meeldivalt.

Määret on ka meeldiv peale kanda. Esimest korda kreemitades, tekkis tunne, et sellise koostisega võiet ei olegi ma kasutanud: see oleks justkui vahtu klopitud.

Britta Talving

D’DIFFERENCE Anti-Redness kreem on esimene öökreem, mille puhul näen ka reaalset tulemust. Minu kombineeritud nahatüübile sobivad üldjuhul kõik määrded ja probleeme esineb üliharva, ent samas esineb nahal punetust ning heleda jume tõttu on mul võrdlemisi “läbipaistev” pale. Tulevad kõikvõimalikud punetused ja laigud kergesti esile.

Tänu D’DIFFERENCE öökreemile on nahk ühtlane ja hommikuti oluliselt klaarim kui muidu, mis vähendab märgatavalt ka väikeste punnikeste teket. Arusaadavalt mängib seejuures rolli ka üldine eluviis ja ülejäänud hooldusrutiin, ent selles osas ei ole viimase poole aasta jooksul oluliselt midagi muutunud, siis võin julgelt öelda, et Anti-Redness kreem on andnud näole omapoolse positiivse panuse.

Peale klaari palge pean tähtsaks ka öökreemi niisutavat toimet – n-ö kiskuv nägu on ju väga ebameeldiv! Kuid Anti-Rednessiga seda ei teki.

Samas tean inimest, kelle nahk kipub erinevate kreemide osas olema eriti nõudlik ja öökreem talle ei sobinud. Seega ei saa lubada, et see toode kõigile passib, sest pole olemas ju üht ainsat imekreemi, mis toimib igal nahatüübil samamoodi. Ent olles uue öökreemi otsinguil, siis julgen Anti-Rednessi takka kiita ning soovitan seda kindlasti proovida. Seda enam, et olen ise truu D’DIFFERENCE toodete kasutaja ja seni pole neis mitte kunagi pettuma pidanud – vastupidi, lõviosa proovitud vahenditest on tänase päevani minu vaieldamatud lemmikud!

Gethe Rohumägi
Loe artiklit portaalist mood.ee

D’DIFFERENCE
Produced by
AS Chemi-Pharm
Harju maakond
Saku vald
Tänassilma küla, 76406
Tänassilma tee 11
Estonia EU
E-mail: [email protected]

0
  0
  Sinu korv
  Sinu korv on tühi
   Arvuta transpordikulud
   Kasuta koodi