Skip to main content

AS Chemi-Pharm võitis Aasta Ettevõtte ja Aasta Innovaatori auhinnad

Ettevõtluse auhind on pikima ajalooga ettevõtluskonkurss Eestis, mille ajalugu ulatub 1996. aastasse. Just sel aastal korraldati president Lennart Meri eestvedamisel konkurss tiitli „Välisinvestor 1995” väljaandmiseks.

„Ettevõtluse auhind 2021” on kõrgeim riiklik tunnustus ettevõtjatele. Konkursi eesmärk on tõsta esile innovaatilisi ja edumeelseid ettevõtteid, tunnustada ettevõtlikkust ja parimaid Eesti ettevõtteid. Lisaks ettevõtluse auhinna konkursile toimub paralleelselt Eesti Kaubandus-Tööstuskoja Eesti ettevõtete konkurentsivõime edetabeli konkurss. Kahe konkursi parimatest valitakse “Aasta ettevõte 2021”. Selle konkursi eesmärk on tunnustada innovaatilisi ettevõtteid, kes on ellu viinud märkimisväärse uuenduse, selle edukalt turule toonud ning panustavad olulisel määral oma käibest teadus-arendustegevusse, lisaks aidatakse kaasa innovatsiooni tutvustamisele ja teadvustamisele.

„Selline tunne on, et unustame tihti igapäeva tegemiste käigus ennast kõrvalt vaadata ja ei pane tähele mis vägevate asjadega hakkama saame. Endale tundub see kõik nii tavaline ja normaalne.

Aga mõeldes eelnevale pöörasele aastale, siis mul on hea meel, et Chemi-Pharmi meeskond sai nii sellise tunnustuse. Kõik meie inimesed on seda 100% väärt ja ma olen lihtsalt tänulik, et saab ägedate inimestega ägedaid asju teha.“ – Kristo Timberg

EASi juhi Peeter Raudsepa sõnul iseloomustab aasta ettevõtte ja aasta innovaatori tiitli pälvinud Chemi-Pharmi ambitsioon luua maailma parimaid tooteid. „See on märgiline, et tervisekriisis tõusis esile just Eesti oma puhastus- ja desinfektsioonivahendite tootja, kes on võtnud suuna ka ravimitööstuse poole. Ainult väga hästi juhitud ja tark ettevõte suudab kümnekordse nõudluse kasvuga kaasa minna ja samal ajal veel mahukalt teadus-arendustegevustesse panustada ning uusi ärisuundi arendada,” rõhutas Raudsepp, ning tunnustas ka kõikide teiste kategooriate võitjaid.

Tööandjate keskliidu tegevjuhi Arto Aasa sõnul tõestas tänavune konkurss, et Eesti ettevõtted on kriisist tugevamana väljunud ja seda tänu muljetavaldavale reaktsioonikiirusele, õppimisvõimele ja uuenduslikkusele. „Loodame, et järgnevatel aastatel on võitjate seas veel rohkem neid, kes investeerivad süsteemselt teadus-arendustegevusse ja teevad koostööd Eesti teadusasutustega,” ütles Aas.

Eesti kaubandus-tööstuskoja juhatuse esimehe Toomas Lumani sõnul on aasta ettevõte Chemi-Pharm tunnustust ja esiletõstmist väärt. „Eesti ettevõtlusmaastikul võiks sarnaseid ettevõtteid olla kindlasti oluliselt rohkem, kus teadusmaailma saavutusi sel määral rakendatakse ja meie üldise heaolu tagamise nimel tegutsetakse,” ütles Luman ning lisas, et kuigi ettevõtlusauhindu anname ühel aastal ainult väikesele osale Eesti ettevõtjatest, on kiitust väärt kõik ettevõtlikud inimesed, kes võtavad ettevõtlusriski ja vastutuse nii enda, oma perede kui ka töötajate ees, et olla vastutustundlikud ettevõtjad ja tööandjad.

Meie tiim tänab kõiki tunnustuse, toetuse ja avatud ning ausa tagasiside eest. See motiveerib meid väga ja aitab luua veel edumeelsemat ettevõtet ja parimaid tooteid.

D’DIFFERENCE
Produced by
AS Chemi-Pharm
Harju maakond
Saku vald
Tänassilma küla, 76406
Tänassilma tee 11
Estonia EU
E-mail: [email protected]

0
  0
  Sinu korv
  Sinu korv on tühi
   Arvuta transpordikulud
   Kasuta koodi