Skip to main content

ANNE&STIIL ILULEMMIK 2016

Me tegime seda taas, juba neljas aasta järjest pärjati D´DIFFERENCE toode Anne&Stiil Iluauhinnaga! Seekord sai 4D Mild Cleansing Gel auhinna Eesti toodete kategoorias.

Pidu oli vägev ja suurejooneline nagu alati. Galal kuulutati välja võitjad enam kui 300 tänavu turule jõudnud ilutoote hulgast. Valiku tegi põhjaliku testimise järel žürii, kuhu kuulusid ooperilaulja Helen Lokuta, moedisainer Tiina Talumees, fotograaf Stina Kase, juuksur-stilist Olga Krõlova-Pihl, jumestaja Liisa-Chrislin Saleh, laulja Daniel Levi Viinalass, saatejuht Roald Johannson ning toimetuse liikmed Tiina Kruus, Karolin Kuusik ja Helen Kalpus.
Lisan siia ka sellise pildi, kus on koos suur osa Eesti tootjaid, kõik väga ambitsioonikad, ilusad, säravad ja toredad! Meie tiimike on JOIK`i looja Eva Maria ja nende hea haldja Tiiu vahel.

as2016-eesti-tootjad-lai-koosseis

Üritus toimus Kultuurikatlas ja õhtu teema oli Hommikueine Tiffany juures ja no ei olnud naist seal peol, kes teemat tõsiselt poleks võtnud;-) Eestlastele kohe meeldivad teemapeod ja kui inspiratsiooniks on üks võluvamaid filme, siis naudivad paljud! Pildil on Anne&Stiil toimetus.

as-2016-toimetus

Valiti ka Aasta Naine, Aseri-eesti päritolu Zuzu ehk Züleyxa Izmailova. Ta on keskkonna-aktivist, ajakirjanik ja vabakutseline fotograaf, kes peamiselt tegutseb rohelise ilmavaate ja jätkusuutliku arengu edendajana. Nagu ütles Anne&Stiil peatoimetaja Tiina Kruus eilsel üritusel:”Tema eesmärkideks on päästa lendorav väljasuremisest ja teha Eestist tõeline ökoriik.” Väga uhke!

as-2016-aasta-naine

Teised tooted, mis on eelnevatel aastatel Anne&Stiil ilulemmiku tiitli võitnud:
2013 4D Universal Revitalizing Cream
2014 5D Golden Beauty Mask
2015 4D Moisturizing Day Cream

Lubame, et pingutame edasi ja püüame teid rõõmustada igal aastal uute, uuenduslike ja toimivate toodetega!

 

D’DIFFERENCE ®
Produced by
AS Chemi-Pharm
Harju maakond, Saku vald
Tänassilma küla, 76406
Tänassilma tee 11
Estonia EU
VAT EE100310771
E-mail: [email protected]

0
    Sinu korv
    Sinu korv on tühi
      Calculate Shipping
      Apply Coupon