Skip to main content

AJAKIRI ILUGURU VALIS ILUTEEMANTEID

Juba kolmandat aastat toimuv Iluguru Iluteemant tõi kokku rohkelt kauneid ja tuntud nägusid ning säravaid persoone. “Käesoleval aastal püstitasime osalejate arvu poolest uue rekordi,” ütleb ajakirja peatoimetaja Kristiina Virt. “Kokku osales sel aastal pea 400 toodet, millest valiti välja 90 parimat.”

Auhinnad anti välja seitsmes kategoorias ja D’DIFFERENCE 4D Delicate Smoothing Exfoliator näokoorija ning 4D Nourishing Night Cream öökreem pärjati Iluteemantitega Looduskosmeetika kategoorias.

Nahahooldustoodete žüriisse kuulusid – Annely Lainela, 21-aastase kogemusega kosmeetik. Heidi Polding, 17-aastase kogemusega kosmeetik ja Kairi Laur, kosmeetik ja Eesti Esimese Erakosmeetikakooli õppejõud.

Lisaks ilutoodetele autasustati ka aasta parimad ilutegijad, kes valiti välja rahvahääletuse alusel. Parima meigikunstniku tiitli pälvis Lana Vallo ning parimaks juuksuriks sai Lauri Pedaja.

Auhinna oma panuse eest Eesti ilumaailma sai Katrin Pihela, kes juba üle 12 aasta vedanud eest suurejoonelist messi Ilu sõnum. Iluguru toimetus nimetab Katrinit Eesti ilusaadikuks ning nimetab tema panust ilumaailma arengusse märkimisväärselt suureks.

Säravat õhtut juhtisid Liis Lemsalu ja Margus Vaher.
Pildigaleriid, mille autor on Maksim Toome, saab vaadata siit

D’DIFFERENCE ®
Produced by
AS Chemi-Pharm
Harju maakond, Saku vald
Tänassilma küla, 76406
Tänassilma tee 11
Estonia EU
VAT EE100310771
E-mail: [email protected]

0
    Sinu korv
    Sinu korv on tühi
      Calculate Shipping
      Apply Coupon