KAS VISTRIKUD = AKNE?

Sageli kuuleme, et kuigi teismeliseiga ja hormoonide möll on minevik, saabub pingelisel perioodil või enne tähtsat üritust nahale punnide armee. See teeb kurjaks ja kurvaks ning ajab segadusse. Teadlased on seda teemat mitmel korral uurinud, jälgides üliõpilasi kõige stressirohkematel perioodidel. 2003 aasta Stanfordi ülikooli uuringus selgus, et üliõpilaste aknepuhangud suurenesid eksamite ajal. Samale järeldusele jõuti ka 2007 aastal Singapuri ülikoolis teostatud uuringus.

Jätka lugemist

MEESTELE MÕELDUD NAHAHOOLDUS

Traditsiooniliselt on nii, et mehed kasutavad nahahooldustooteid siis kui ilmneb mõni probleem – liigne kuivus, punetus ja kestendus või siis rasu ja vistrikud ning akne. Kuna meeste nahk on paksema struktuuriga kui naistel, siis seitsmel juhul kümnest silmaga nähtavaid ja käega katsutavaid probleeme ei ilmne ja nii jätabki lai iluarsenal külmaks ja riiulite viisi tooteid ootab poodides naisi, kes need oma kaaslastele koju viivad. Hea seegi, sest pikale kogemusele toetudes ja oma tuttavate hulgas ringi vaadates näen järjest rohkem, et meestele meeldib hooldustooteid kasutada ja sageli näevad ja tunnevad nad ka erinevust, mis on kreemiga ja kreemita.

JÄTKA LUGEMIST

ŽENJA FOKINIGA KAUBAMAJAS

KIIRINTEKAS, MIS KUJUNES 21 MINUTILISEKS EHK MIS JUHTUB SIIS KUI LÄBI ASTUB ŽENJA FOKIN. Kaubamaja kliendipäev oli just tuure kogumas kui Ženjaga kohtusime. Ta on eelnevalt D’DIFFERENCE tooteid proovinud ja brändi saamislugu ning meie tegemised pole võõrad, aga Teie ees lahti rulluv lugu on ette plaanimata ja vägagi spontaanne – moodsa aja live:-)MIDA TEHA TUNDLIKU NAHAGA?

TUNDLIK NAHK ei ole nahatüüp. Sa ei ole sellega sündinud ja on suur tõenäosus seda vähendada. Järjepidevuse, teadlikkuse ja õigete teadmiste abil.

Tundlikkus on naha seisund, mis võib tekkida igas vanuses, igal ajal. Kõige enam mõjutab tundlikkuse teket naha haavata saanud kaitsekiht ja vähene võimekus seda taastada. Emotsioonid, vale tootevalik, sisemised ja välised faktorid mõjutavad nahka kergesti. Võib tekkida punetus, karedus, nähtavad kapillaarid ja kuivus. See on levinud arusaam, et tundlik nahk on kuiv ja/või niiskusvaene (kuidas neil kahel seisundil vahet teha, selle kohta saab lugeda siit). Tihtipeale lubavad tootjad, et kuivale nahale mõeldud kreemid sobivad ka naha tundlikkusilmingute leevendamiseks. See ei ole vale kui tootesse on lisatud niatsiinamiidi, hüaluroonhapet, jojoobiseemne õli (teisi baasõlisid, mis ei ole eeterlikud), aloe vera`t jms.

JÄTKA LUGEMIST

sünniloost

D’DIFFERENCE SÜNNILOOST

Palun räägi D’DIFFERENCE sünniloost – mis aastal ja kelle poolt bränd loodi, mis oli ajendiks?

Brändi nimi oli algupäraselt Domina Elegans, see tuleb ladina keelest ja tähendab naiselikku elegantsi. Ladina keelega meenuvad kõigil vist arstid ja meditsiin ja kuna meie sarja looja on arst, siis oli võõrkeelne nimi loogiline valik. Täna kannab sari nime D’DIFFERENCE ja see on üks osa meie brändi motost – difference by nature ehk eristumine läbi looduslikkuse.

Jätka lugemist

KUIDAS TURGUTADA NAHKA PÄRAST PIKKA TALVE?

Millised on põhilised mured, mis võivad hakata nahka talve lõpus kimbutama?

Veebruar, märts ja aprill on naha jaoks kolm kõige raskemat kuud. Kuna tegu on meie kõige suurema organiga, mis kaitseb keha kuivamise ja infektsioonide eest, siis muutub talve lõpuks ka kõige paremini hooldatud nahk kuivaks. Muidu kuiv nahk kipub kuivama aga “rosinaks”. Meie tuuline kliima ja sise- ning väliskeskkonna niiskuse vahe ja temperatuuride suured kõikumised aitavad kaasa sellele, et enamikel nõrgeneb naha normaalne kaitsevõime. Nõnda tungivad argipäeva nii punetus, kiskuv tunne, karedus kui ka punnid ja vistrikud.

Jätka lugemist

MEELEOLUKAS ILUTEEMANT 2018

Iluguru poolt korraldatud iga-aastase Iluteemandi auhinnagala raames tunnustati sel aastal kvaliteedimärgiga kokku ligi 200 ilutoodet. Iluguru peatoimetaja Kristiina Virti sõnul läheb konkurents igal aastal tihedamaks ning valiku tegemine on suur väljakutse. “Iluteemandi žürii koosneb oma ala spetsialistidest, mis tagab objektiivse ja kasutajapõhise hinnangu,” kommenteerib Virt.

Jätka lugemist

D’DIFFERENCE ESITLES MOEPUBLIKULE SÄRAVAT LUKSUSKOSMEETIKAT

KODUMAINE ILUBRÄND D’DIFFERENCE ESITLES MOEPUBLIKULE SÄRAVAT LUKSUSKOSMEETIKAT

Pressiteade 28.02.2018

 Möödunud neljapäeval, 22. veebruaril kogunesid tuntud blogijad ja iluhuvilised Swissôteli presidendisviiti, et teha tutvust kodumaise luksuskosmeetikabrändiga D’DIFFERENCE ning brändi uue, spetsiaalselt #minemetsa kampaaniaks loodud tootega. Tuntud kosmeetik ja ajakirja Buduaar ilutoimetaja Katrin Rasmann jagas nahahooldusnõuandeid ja teostas kiiret efekti andvate toodetega näohoolduse.

Jätka lugemist

KUIDAS LEIDA ENDALE SOBIV NAHAHOOLDUSTOODE?

Nahahoolduse eesmärgiks on tagada naha parim funktsioneerimine. Olenevalt nahatüübist või selle seisukorrast ning eripärasustest, ilmastikust ja kliimast tuleb kindlasti mõelda sobivate nahahooldustoodete kasutamisele.

Mida on vaja teada erinevate nahatüüpide kohta?

Öeldakse, et inimesel on NORMAALNE NAHK siis, kui naha loomulik lipiidide ning niiskuse tase on normis. Nahk on käega katsudes pehme ja sile ning naha poorid on peaaegu nähtamatud. On ülimalt kurb, et selline naha balanss ei esine elus peaaegu kunagi.

Jätka lugemist

D'DIFFERENCE and D'DIFFERENCE FOR MEN
Produced by
AS Chemi-Pharm
Põllu 132 10917 Tallinn
Estonia EU
E-mail: info@ddifference.com

Unustasid parooli?
Kaotasid või unustasid parooli? Palun sisesta oma kasutajanimi või e-posti aadress. Sulle saadetakse kiri lingiga, mille abil saad endale uue parooli määrata.
0