Evelin Võigemast Britta Talving

EVELIN VÕIGEMAST JA BRITTA TALVING KATSETASID, KUI HÄSTI SOBIB NEILE D’DIFFERENCE ANTI-REDNESS ÖÖKREEM

NäitlejaEvelin Võigemast ja blogijast moekommunikatsiooni spetsialist Britta Talving testisid kuu jooksul, kuidas toimib punetust leevendav D’Difference’i Anti-Redness öökreem.

  • LISA KORVI
Evelin Voigemast Foto Krõõt Tarkmeel
Foto Krõõt Tarkmeel

Evelin Võigemast

Mul on kuiv ja segatüüpi nahk ning olen talviti hädas kuivade laikudega näol. Need on sellised piirkonnad näol, kuhu kreem justkui ei “ulatu”, kuid pärast tundlikule nahatüübile mõeldud D’Difference’i öökreemi kasutamist ei ole olnud selliseid probleeme.

Pärast näopuhastust on mul tavaliselt näonahk üsna janune. See tunne sarnaneb selle hetkega,kui juuapärast rasket trenni mõnuga vett, kuid D’Difference’i öökreem tõesti niisutab ja toidab minu palet. Märkasin ka, et see tunne kestab kuni hommikuni ja toime pikendamiseks olen kasutanud seda külmemate ilmadega ka päevasel ajal. Pale on pärast hooldatud, aga samas mitte liialt rasune.

Kreemi puhul on positiivne ka see, et toode töötab nagu lubatud.Lugesin enne kasutama hakkamist pakendil olevat infot ja mitu nädalat hiljem võrdlesin, kas minu isiklikud tunded on samad. Ja on tõesti: jume on ühtlane ning nägu pehme. Lisaboonuseks pean ka seda, et kreem ei sisalda ühtegi lõhna- ega värvainet, aga on siiski väga meeldiva aroomiga, sest üdini looduslikud koostisained lõhnavadki meeldivalt.

Määret on ka meeldiv peale kanda. Esimest korda kreemitades, tekkis tunne, et sellise koostisega võiet ei olegi ma kasutanud: see oleks justkui vahtu klopitud.

Britta Talving

D’Difference’i Anti-Redness kreem on esimene öökreem, mille puhul näen ka reaalset tulemust. Minu kombineeritud nahatüübile sobivad üldjuhul kõik määrded ja probleeme esineb üliharva, ent samas esineb nahal punetust ning heleda jume tõttu on mul võrdlemisi “läbipaistev” pale. Tulevad kõikvõimalikud punetused ja laigud kergesti esile. 

Tänu D’Difference’i öökreemile on nahk ühtlane ja hommikuti oluliselt klaarim kui muidu, mis vähendab märgatavalt ka väikeste punnikeste teket. Arusaadavalt mängib seejuures rolli ka üldine eluviis ja ülejäänud hooldusrutiin, ent selles osas ei ole viimase poole aasta jooksul oluliselt midagi muutunud, siis võin julgelt öelda, et Anti-Redness kreem on andnud näole omapoolse positiivse panuse.

Peale klaari palge pean tähtsaks ka öökreemi niisutavat toimet – n-ökiskuv nägu on ju väga ebameeldiv! Kuid Anti-Rednessiga seda ei teki.

Samas tean inimest, kelle nahk kipub erinevate kreemide osas olema eriti nõudlik olema ja D’Difference’i öökreem ei sobinud talle. Seega ei saa lubada, et see toode kõigile passib, sest pole olemas ju üht ainsat imekreemi, mis toimib igal nahatüübil samamoodi. Ent olles uue öökreemi otsinguil, siis julgen Anti-Rednessi takka kiita ning soovitan seda kindlasti proovida. Seda enam, et olen ise truu D’Difference’i toodete kasutaja ja seni pole neis mitte kunagi pettuma pidanud – vastupidi, lõviosa proovitud vahenditest on tänase päevani minu vaieldamatud lemmikud!

Gethe Rohumägi
Loe artiklit portaalist mood.ee

MASKIDEST JA NENDE MÕJUST NAHALE

Näomaskid on meie väikesed naudingud elus. Nad ei saa kunagi nii tähtsaks kui korralik naha puhastamine, järjepidev kreemitamine või seerumi lisamine hooldusrutiini. Nende olemasolu võib vahel lausa ununeda ja seetõttu meeldib mulle maski kasutamise võrdlus šampanja nautimisega sulnil pärastlõunal või kergendustundega peale kõrge pihaga pükste lahti nööpimist. Mask on midagi, mida Sa ei tee iga päev, aga see võib muuta Sinu päeva! Rõhk on sellel osal lausest – võib muuta. Aga kas muudab ka? Võib-olla teeb aju hoopis meiega trikke, sest tavaliselt tekitame enne maski tegemist endale koju väikese spa: küünlad, lemmikmuusika, kallistav hommikumantel, hea jook. Mõnusas keskkonnas oleme kindlasti leebemad hinnangutes. Kas teistes tingimustes usuksid Sa, et tuhk ahendab poore, muda teeb naha klaariks ja vetikas trimmib kuidas jaksab? Uurime asja.

LOE EDASI

TALLINN DESIGN HOUSE ESITLES EESTI DISAINERBRÄNDIDE KOGUMIKKU

Juhataja Anu Lõhmuse sõnul on Eestis on palju suurepäraseid brände, kel on ambitsiooni ja ainest esitleda end rahvusvahelisel skeenel. Eesti disain on eriline, see saab inspiratsiooni meie maast, loodusest ja rikkast kultuuripärandist. Kogumikus tutvustatakse ka kodumaist heliloomingut, mis saab alguse samast allikast. „Loodame, et esindusraamat saab tähelepanu ning aitab kaasa ettevõtete eksporttegevusele,” on Lõhmus lootusrikas.

Jätka lugemist

KAS VISTRIKUD = AKNE?

Sageli kuuleme, et kuigi teismeliseiga ja hormoonide möll on minevik, saabub pingelisel perioodil või enne tähtsat üritust nahale punnide armee. See teeb kurjaks ja kurvaks ning ajab segadusse. Teadlased on seda teemat mitmel korral uurinud, jälgides üliõpilasi kõige stressirohkematel perioodidel. 2003 aasta Stanfordi ülikooli uuringus selgus, et üliõpilaste aknepuhangud suurenesid eksamite ajal. Samale järeldusele jõuti ka 2007 aastal Singapuri ülikoolis teostatud uuringus.

Jätka lugemist

MEESTELE MÕELDUD NAHAHOOLDUS

Traditsiooniliselt on nii, et mehed kasutavad nahahooldustooteid siis kui ilmneb mõni probleem – liigne kuivus, punetus ja kestendus või siis rasu ja vistrikud ning akne. Kuna meeste nahk on paksema struktuuriga kui naistel, siis seitsmel juhul kümnest silmaga nähtavaid ja käega katsutavaid probleeme ei ilmne ja nii jätabki lai iluarsenal külmaks ja riiulite viisi tooteid ootab poodides naisi, kes need oma kaaslastele koju viivad. Hea seegi, sest pikale kogemusele toetudes ja oma tuttavate hulgas ringi vaadates näen järjest rohkem, et meestele meeldib hooldustooteid kasutada ja sageli näevad ja tunnevad nad ka erinevust, mis on kreemiga ja kreemita.

JÄTKA LUGEMIST

ŽENJA FOKINIGA KAUBAMAJAS

KIIRINTEKAS, MIS KUJUNES 21 MINUTILISEKS EHK MIS JUHTUB SIIS KUI LÄBI ASTUB ŽENJA FOKIN. Kaubamaja kliendipäev oli just tuure kogumas kui Ženjaga kohtusime. Ta on eelnevalt D’DIFFERENCE tooteid proovinud ja brändi saamislugu ning meie tegemised pole võõrad, aga Teie ees lahti rulluv lugu on ette plaanimata ja vägagi spontaanne – moodsa aja live:-)

MIDA TEHA TUNDLIKU NAHAGA?

TUNDLIK NAHK ei ole nahatüüp. Sa ei ole sellega sündinud ja on suur tõenäosus seda vähendada. Järjepidevuse, teadlikkuse ja õigete teadmiste abil.

Tundlikkus on naha seisund, mis võib tekkida igas vanuses, igal ajal. Kõige enam mõjutab tundlikkuse teket naha haavata saanud kaitsekiht ja vähene võimekus seda taastada. Emotsioonid, vale tootevalik, sisemised ja välised faktorid mõjutavad nahka kergesti. Võib tekkida punetus, karedus, nähtavad kapillaarid ja kuivus. See on levinud arusaam, et tundlik nahk on kuiv ja/või niiskusvaene (kuidas neil kahel seisundil vahet teha, selle kohta saab lugeda siit). Tihtipeale lubavad tootjad, et kuivale nahale mõeldud kreemid sobivad ka naha tundlikkusilmingute leevendamiseks. See ei ole vale kui tootesse on lisatud niatsiinamiidi, hüaluroonhapet, jojoobiseemne õli (teisi baasõlisid, mis ei ole eeterlikud), aloe vera`t jms.

JÄTKA LUGEMIST

sünniloost

D’DIFFERENCE SÜNNILOOST

Palun räägi D’DIFFERENCE sünniloost – mis aastal ja kelle poolt bränd loodi, mis oli ajendiks?

Brändi nimi oli algupäraselt Domina Elegans, see tuleb ladina keelest ja tähendab naiselikku elegantsi. Ladina keelega meenuvad kõigil vist arstid ja meditsiin ja kuna meie sarja looja on arst, siis oli võõrkeelne nimi loogiline valik. Täna kannab sari nime D’DIFFERENCE ja see on üks osa meie brändi motost – difference by nature ehk eristumine läbi looduslikkuse.

Jätka lugemist

KUIDAS TURGUTADA NAHKA PÄRAST PIKKA TALVE?

Millised on põhilised mured, mis võivad hakata nahka talve lõpus kimbutama?

Veebruar, märts ja aprill on naha jaoks kolm kõige raskemat kuud. Kuna tegu on meie kõige suurema organiga, mis kaitseb keha kuivamise ja infektsioonide eest, siis muutub talve lõpuks ka kõige paremini hooldatud nahk kuivaks. Muidu kuiv nahk kipub kuivama aga “rosinaks”. Meie tuuline kliima ja sise- ning väliskeskkonna niiskuse vahe ja temperatuuride suured kõikumised aitavad kaasa sellele, et enamikel nõrgeneb naha normaalne kaitsevõime. Nõnda tungivad argipäeva nii punetus, kiskuv tunne, karedus kui ka punnid ja vistrikud.

Jätka lugemist

D'DIFFERENCE and D'DIFFERENCE FOR MEN
Produced by
AS Chemi-Pharm
Põllu 132 10917 Tallinn
Estonia EU
E-mail: info@ddifference.com

Unustasid parooli?
Kaotasid või unustasid parooli? Palun sisesta oma kasutajanimi või e-posti aadress. Sulle saadetakse kiri lingiga, mille abil saad endale uue parooli määrata.
0