Küünal Signature Scent No.3

19.90 

Laost otsas

Kas soovid teavitust, kui toode on jälle saadaval?

Signature Scent No.3 küünal lõhnab nagu mahe mälestus poolmetsikust aiast, kus viljapuude all kasvavad läbisegi lilled ning maitsetaimed. Sellesse korrapärasesse kaosesse on lihtne „uppuda“ ja tunda kuidas vaikusest leiavad tee sinuni lood, milles reaalsus põimub fantaasiatega.

 

Sa ärkad värskesse hommikusse ja tunned kuidas paokil aknast imbub sisse kannikeste õrn, puuderjas aroom. Jahedal puidust põrandal on eelmise õhtu konjakiklaasid, mille sa kaasa haarad, et need saaksid puruneda kraanikausis tuhandeks killuks. Tavapärase ärevuse asemel suudad olla rahulik, sest selles hommikus usud sa päriselt kildude õnne toovasse jõusse.

 

Päikesekiired peegeldavad katkisele klaasile sinakas-rohelist valgust ja pildikesi mündiväljadest, jasmiinipõõsastest ning piibelehti täis puude alustest. Koristades killukesi tungib magusast lillelõhnast läbi vürtsikas aniis ja sa oled segaduses, sest eelmisel korral siin viibides polnud seda aroomikooslust veel tunda. Unelevates meenutustes lõikad terava killuga näppu ning klaasile tilgub paar punast tilka…sellest õhkub värske ning pisut kirbe ja mõrkjas greibi lõhn, või ei, on see hoopis bergamot või need mõlemad koos?

 

Mõttelõnga katkestavad soojad, sinu õlgu embusesse haaravad käed, mis liiguvad pehmelt ja kindlalt katkiste kildude vahele, et su sõrm sealt päästa. Kahe keha keemiast saab väike köök täidetud puiduse muskuse ja pehme ambra lõhnadega. Tundub hea hetk, et panna tee keema ja teha teoks unistus täiuslikust päevast.

KASUTAMINE

SOJAVAHAST LÕHNAKÜÜNAL

Põletage küünalt kuni kogu pealispinna sulamiseni.
Jälgige, et taht jääks küünla keskele ja vaha sisse ei jääks
põlenud tahi tükke. Ärge kunagi põletage küünalt järjest üle 4 tunni.
Enne järgmist põletamist lõigake taht 0,5 cm pikkuseks. Hoidke põlevat küünalt lastele ja loomadele kättesaamatus kohas. Olge ettevaatlik põleva küünla liigutamisel – klaas võib olla kuum. Ärge põletage küünalt tuleohtlike materjalide peal või läheduses. Vältige tuuletõmbust küünla juures.
Ärge jätke kunagi põlevat küünalt järelvalveta!

KOOSTIS

LÕHNA TIPP bergamot, greip, rohelised noodid
LÕHNA SÜDA piibeleht, münt, kannike, tee, aniis, jasmiin
LÕHNA PÕHI valge muskus, ambra

KOOSTIS: 100% SOJAVAHA ja PARFÜÜM

LISAINFO

Bränd

Tootesari

Maht