CHEMISEPT HAND DES 500 ML

9.20 

Selle toote ostmisel saad 9 punkti!

Alkoholi baasil käte antiseptikum kasutamiseks kõrgendatud hügieeninõuete tingimustes. Toode on laia bakteritsiidse ja fungitsiidse toimega, hävitab Gram-negatiivseid ja Gram-positiivseid baktereid (sh tuberkuloositekitaja) ja seeni, deaktiveerib nii ümbrisega (sh HBV, HIV, HCV, Vaccinia) kui ka ümbriseta viiruseid (sh Adeno, Rota).

 

Tootes on kasutatud puhast ja vähelenduvat etüülalkoholi, vältimaks hingamisteede ärritusi. Toode on värvi- ja lõhnaainevaba. CHEMISEPT HAND DES on nahasõbralik ja sisaldab komponente, millel on nahka pehmendav, niisutav ja kaitsev toime. Toode on geeli vormis, mis tagab kasutamise mugavuse, efektiivsuse ja vähese lenduvuse. Remanentne toime kinnastatud kätele kestab 3 tundi.

 

Toode vastab EN 14476, EN14348, EN 1500, EN 12791, EN 13727 ja EN 13624 nõuetele.

 

Käitlemisel täida ohutusnõudeid! See toode sisaldab biotsiidi!

Ettevaatust, tootes sisalduv vedelik ja aur on väga tuleohtlikud. Hoia toode eemal soojusallikast, kuumadest pindadest, sädemetest, leekidest ja muudest süüteallikatest. Palume toote lähedal mitte suitsetada.

Hoia pakend jahedas ja hästi ventileeritavas kohas tihedalt suletuna.

KOOSTIS

100 g toodet sisaldab: etanool 73,5 g, nahakaitse komponendid.

 

Biotsiidi registreerimistunnus nr. 1180/13

LISAINFO

Brand

Maht

Liiter

KASUTAMINE

Hügieeniline käte antiseptika: kanna kuivadele kätele üks pumbatäis (3 ml) toodet. Hõõru käsi, peopesi, sõrmevahesid ja sõrmeotsi 15-30 sekundi jooksul kuini toode on kuivanud.

ETTEVAATUSABINÕUD:
Käitlemisel täida ohutusnõudeid! See toode sisaldab biotsiidi! Ettevaatust, tootes sisalduv vedelik ja aur on väga tuleohtlikud. Hoia toode eemal soojusallikast, kuumadest pindadest, sädemetest, leekidest ja muudest süüteallikatest. Palume toote lähedal mitte suitsetada.

Hoia pakend jahedas ja hästi ventileeritavas kohas tihedalt suletuna.