Skip to main content

Meie brändi puhul on nii, et toodete sisu on looduslik ja puhas, vaba nahka koormavatest ja selle tasakaalu rikkuvatest ainetest. Peaaegu kõik tooted on VEGAN. Järgmine aasta on kõik tooted VEGAN. Teame, et oleme väga kvaliteetse toote, turvalise ning teednäitava brändi loojad ja kandjad.

Pakendite puhul sellist innovatiivsust meil ette näidata ei ole. Pakendid on ilusad ja need meeldivad suurele enamusele. Paljud kiidavad D’DIFFERENCE välimust taevani, aga küsivad küsimusi taaskasutuse kohta. Meie suur soov on pakkuda parimat igal rindel ja seetõttu oleme otsinud pakenditeemale lahendusi.

10.07-10.08 on kasutatud pakendite tagasikutsumise periood

Saime kaubale Eesti firmaga WeeRec, kes suudab suunata taaskasutusse kaks jonnakat materjali, millest meie toodete pudelid on valmistatud. Tegu on TESTperioodiga ja me ei tea täna veel, kas koostöö õnnestub või mitte. Tahe on mõlemal pool suur.

Testi õnnestumiseks kutsume SIND üles saatma ükskõik milline D’DIFFERENCE toode (pudel, tuub, purk) meile tagasi.

Kasutatud pudeleid võtame vastu Chemi-Pharm kontoris, Tänassilma tee 11. See on Saku vallas, Tallinna piiril. Indeks on 76406. Oleme kohal E-R 9-17.00 Pakendite vastu sosistame toojale kõrva sooduskoodi, mis annab uute toodete ostmiseks 20% soodustust. Kood kehtib kuni 31.12.2019

Teine võimalus on saata kasutatud tooted Smartposti Laagri Maksimarketi automaati. Sellisel juhul palume teil maksta pakikulu ja lisada pakile oma kontaktnumber. Seda vajame selleks, et saata teile SMS-ga sooduskood, mis annab uue toote või uute toodete ostuks meie e-poest 20% soodustust. Sooduskoodi võite kasutada kuni 31.12.2019

Kui saata pakk Smartpostiga, siis palun märkige saajaks

AS Chemi-Pharm, kontakt +372 56606622

https://uus.smartpost.ee/kuidas-saata-ja-vastu-votta

Hoiame ennast, teisi ja planeeti!


Kõikide küsimuste puhul vastame aadressil: [email protected]

D’DIFFERENCE
Produced by
AS Chemi-Pharm
Harju maakond
Saku vald
Tänassilma küla, 76406
Tänassilma tee 11
Estonia EU
E-mail: [email protected]

0
  0
  Sinu korv
  Sinu korv on tühi
   Arvuta transpordikulud
   Kasuta koodi